سخنگوی شورای شهر دولت آباد در خصوص جذب نیروهای غیربومی در شهرداری دولت آباد، گفت: در رده های مدیریتی (به غیر از شهردار) تنها ۳ نفر غیر بومی و مابقی بومی هستند.

تنها ۴ نفر غیربومی در رده های مدیریتی شهرداری دولت آباد، مشغول فعالیت هستند/ آماده ارائه فیش های حقوقی کلیه کارمندان شهرداری هستیم

به گزارش چشم برخوار؛ شهروند دولت آبادی ضمن انتقاد از عملکرد شهرداری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار گفت:  با کنار زدن نیروهای با سابقه و مجرب شهرداری دولت آباد ضربه ای مهلک به شهر و شهرداری وارد شده و هیچگاه مستاجر دلسوز تر از مالک نیست.

وی افزود: کنار زدن نیروهای دولت آبادی و جایگزینی نیروهای غیر بومی که فقط دنبال پاداش و حق الجلسات و حقوق های نجومی هستند، باعث شده عملا هیچ کار عمرانی در این چندسال اخیر در شهر صورت نگرفته باشد.

این شهروند اظهار کرد: آنچه در این چند سال اخیر شاهد بوده ایم، فقط هر چند گاهی با نصب بنر در سطح شهر باعث فزونی قیمت اراضی می شوند و متولیان امر بدون هیچ گونه عملیاتی ترک شهر می کنند و نصب این بنرها هزینه سنگینی را برای شهرداری به ارمغان می اورد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال قبل از نصب بنر برای ادامه خیابان جانبازان، قیمت هر متر مربع ۵۰۰ هزار ریال بود و بعد از نصب بنر دلالانی سود جو شروع به خرید و فروش کردند به گونه ای که هر متر مربع یک میلیون ریال شد، در حالی که سانتی از این خیابان هم آزاد نشد و فقط برای آزاد سازی در آینده و دوره بعد ضربه ای به شهرداری وارد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد در خصوص پیام این شهروند دولت آبادی گفت: در شهرداری دولت آباد حدود ۲۶۰ نفر نیرو مشغول به کار هستند که از این تعداد حدود ۷۰ نفر به صورت ستادی در حال خدمت می باشند و در رده های مدیریتی (به غیر از شهردار) تنها سه نفر غیر بومی و مابقی بومی هستند.

ناصر معینی افزود: این امر در کلیه دوره های مدیریتی در ادوار مختلف شهرداری به صورت معمول و مرسوم بوده است و مطمئنا این عزیزان از بُعد دلسوزی و تعهد به کار ، همسطح افراد بومی و در بعضی جهات با دید باز و به دور از جناح گیری های مختلف مشغول به کار هستند.

وی در خصوص گرفتن پاداش و حق الجلسات و حقوق های نجومی، عنوان کرد: به صورت کاملا شفاف آماده ارائه فیش های حقوقی کلیه کارمندان به کسانی که در این خصوص ابهامی دارند هستیم.

عضو شورای شهر دولت آباد افزود: خوشبختانه با استقرار هیئتی از سازمان بازرسی در شهرداری دولت آباد و کنترل سختگیرانه ی کلیه فعالیتهای مالی، اداری ، عمرانی و همچنین حقوقی شهرداری جای هیچگونه شک و شبهه ای در این خصوص نمی باشد و مطمئنا ضربه مهلک از این جناح نخواهد بود و شهروندان باید ضربه را در جایی دیگر جستجو کنند.

معینی در خصوص نصب بنر برای شناسایی مالکین زمین های واقع در طرح های عمرانی نیز، اظهار کرد: ذکر این نکته لازم است که به هر حال این هم یک روش است که در اکثر شهرداری های کشور برای شناسایی مالکین در حال انجام است و همیشه برای منع خرید و فروش تذکرات لازم داده می شود.

وی در پایان گفت: مطمئنا ایجاد حباب های کاذب در آن به ضرر خریداران و حتی فروشندگان خواهد بود چون در نهایت تملک این زمین ها با قیمت کارشناسی رسمی دادگستری انجام خواهد شد و شهرداری ریالی از آن تجاوز نخواهد کرد.

انتهای پیام /