رییس اداره بهزیستی برخوار گفت: مشاوره مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی و همچنین خانواده های نیازمند به صورت رایگان با گرفتن وقت قبلی توسط همکاران اداره بهزیستی شهرستان انجام می شود.

به گزارش چشم برخوار؛رییس اداره بهزیستی شهرستان برخوار در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: در حال حاضر سه مرکز مشاوره فعال در برخوار وجود دارد که دو مرکز در شهر دولت آباد و یک مرکز هم مشغول فعالیت در شهر خورزوق در قالب مشاوره عمومی و تخصصی هستند و متقاضیان جدیدی نیز در حال طی کردن مراحل گزینش هستند .

رویا شجاعی افزود: خط ۱۴۸۰ هم متمرکز در مرکز استان از ساعت هشت صبح تا هشت شب آماده پاسخگویی و مشاوره تلفنی می باشد .
وی ادامه داد: همچنین مشاوره مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی و همچنین خانواده های نیازمند به صورت رایگان با گرفتن وقت قبلی توسط همکاران اداره بهزیستی شهرستان انجام می شود و کانال ترنم مهر با همکاری مشاوران اداره بهزیستی شهرستان برخوار آماده مشاوره پیامکی است.

شجاعی خاطرنشان کرد: این کانال توسط گروهی از مشاورین زبده و با تجربه که طرف قرارداد با سازمان های مرتبط از جمله بهزیستی و نیروی انتظامی هستند و سالها با نهاد های ذیربط همکاری نزدیک داشته اند، اداره می شود.
این مسوول گفت: خدمات مشاوره ای برای عموم مردم کاملا رایگان بوده و حتی در صورت نیاز به مراکز مرتبط معرفی خواهند شد تا کاملا رایگان، خدمات مشاوره ای دریافت کنند.
شجاعی افزود: علت ارایه رایگان مشاوره این است که مشاوران، طرف قرارداد با دستگاه های دولتی هستند، بنا بر این پولی بابت خدمات مشاوره خود از اعضاء کانال دریافت نمی کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: مشاوره ها در زمینه های پیش از ازدواج و انتخاب همسر و مشکلات زوجین و مشکلات درون خانواده و ارتباط با فرزندان است.

رییس اداره بهزیستی برخوار در پایان گفت: آدرس کانال ترنم مهر به صورت زیر است:
https://t.me/joinchat/AAAAAE1g6Rw8mcq0yoHPLA

انتهای پیام /