جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) برای سی و یکمین سال متوالی همراه با اجرای برنامه های متعدد و متنوع در مسجد امام زمان (عج) دولت آباد برگزار می شود.

به گزارش چشم برخوار؛ هیئت امام حسن مجتبی (ع) دولت آباد، سال هاست که علمدار برپایی جشن های بزرگ میلاد کریم اهل بیت (ع) می باشد، جشن های بزرگی با حضور چهره ها و سخنرانان شاخص کشوری، برگزاری همه ساله مسابقه بزرگ سبط اکبر، حضور گسترده مردم در این جشن ها و… که توسط این هیئت در دولت آباد برگزار شده است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صدوقی دولت آباد در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار از میزبانی مسجد امام زمان (عج) دولت آباد برای برگزاری جشن باشکوه میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام خبر داد.

جواد رحیمی گفت: هیئت امام حسن مجتبی علیه السلام طبق وظیفه هر ساله خود این بار نیز برای سی و یکمین سال متوالی اقدام به برگزاری جشن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در شب و شام میلاد حضرت نموده است.

وی در خصوص برنامه های این جشن خاطرنشان کرد: این مراسم دوشنبه و سه شنبه هفته جاری ۱۴ و ۱۵ رمضان المبارک برابر با شب و شام میلاد همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین صالحیان مسئول سیاستگذاری ائمه جمعه و مسئول رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان با موضوع سیره زندگی خانوادگی امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.

رحیمی اضافه کرد: اجرای تواشیح و ذکر توسل به کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز، تجلیل از خانواده‌های اهدا‌ کننده عضو شهرستان برخوار، جُنگ شادی و برگزاری مسابقات فرهنگی با اجرای حجت‌الاسلام کاردانپور و همخوانی مداحان اهلبیت عصمت و طهارت شهرستان برخوار طی این دو شب برگزار می شود.

گفتنی است مسجد امام زمان (عج) در دولت آباد، ایستگاه کشاورزی واقع شده است.

انتهای پیام /