واحد فرهنگی هیات تنیس روی میز،  نظر به تاکید مقام معظم رهبری به برپای سفره های احسان و افطاری ساده در ماه مبارک اقدام به برگزاری مراسم ضیافت افطاری در حاشیه تمرینان بازیکنان تنیس روی میز شهرستان برخوار نمود.

به گزارش چشم برخوار؛ واحد فرهنگی هیات تنیس روی میز به مناسبت تقارن با ایام مبارک ماه رمضان و میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و نظر به تاکید مقام معظم رهبری به برپای سفره های احسان و افطاری ساده در ماه مبارک اقدام به برگزاری مراسم ضیافت افطاری در حاشیه تمرینان بازیکنان تنیس روی میز شهرستان برخوار نمود.
این مراسم در محل خانه تنیس روی میز دولت آباد برگزار و پس آن بازیکنان در محفل قرآنی هیات نوجوانان صاحب الزمان کربکند حضور پیدا نموده و در محضر قرآن کسب فیض نمودند.
هدف از برگزاری مراسم مذکور تاکید الزام روحیه معنوی ،ارزشی و فرهنگی در پیکره ورزشکاران به عنوان تضمین سلامت ورزشکاران در سطوح بالاتر می باشد و همچنین تاکید این نکته که روزه مانع پیشرفت و توفیقات ورزشکاران در حتی بالاترین سطوح حرفه ای نیز نخواهد بود؛ همچنان که در هفته های اخیر شاهد روزه داری دو بازیکن آژاکس و محمد صلاح بازیکن مسلمان لیورپول در بالاترین سطح برگزاری مسابقات ورزشی – لیگ قهرمانان فوتبال اروپا و افطاری در وسط جریان مسابقه بودیم.