دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان صدور بیانبه گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب و عملیاتی شدن این بیانیه را تضمین بقای نظام اسلامی دانست.

به گزارش چشم برخوار؛به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد آذین شب گذشته در جلسه مسئولین و کارشناسان امور شاهد و ایثارگر دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان به میزبانی واحد دولت آباد با اشاره به ماه مبارک رمضان گفت: حضرت امام حسن مجتبی ( ع) می فرمایند ماه مبارک رمضان همچون یک میدان مسابقه است. یک گروه آن را درک می کنند و برندگان این میدان هستند و گروه دیگر که استفاده لازم را از آن نمی برند و بازنده این مسابقه می شوند و زیان می بینند. ان شاءالله که همگی ما از درک کنندگان این ماه عزیز باشیم.

دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز که وارد پنجمین دهه از عمر گرانقدر انقلاب اسلامی شده ایم می توان گفت بقای این انقلاب تضمین شده است. با صدور بیانبه گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب و عملیاتی شدن این بیانیه، بقای نظام اسلامی قطعی است.
آذین با با بیان نقش امید در بیانیه گام دوم انقلاب افزود: عنصر کلیدی در کلام رهبر معظم انقلاب جوانان و دانشگاه ها هستند. باید به آینده این انقلاب امیدوار بود و در جهت توسعه و پیشرفت های روزافزون آن مجدانه تلاش کرد.
وی با اشاره به وظایف مسئولین و کارشناسان امور شاهد و ایثارگر اظهار کرد: همه ی ما به دانشجویانی خدمت می کنیم که عزیزانشان در سنگرهای دفاع از میهن، امنیت و حرم جان فشانی ها کرده اند تا امروز ایران امن ترین کشور جهان باشد. پس باید به خاطر این موضوع به خود ببالیم و تلاش مضاعف داشته باشیم. آذین خطاب به حاضران تاکید کرد: باید در بین دانشجویان شاهد و ایثارگر حضور پیدا کنید و گره از مشکلات آن ها باز کنید.
محمد باقری نیز در این جلسه گفت: مایه مباهات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد است که میزبان شما همکاران گرامی باشد. فعالیت برای دانشجویان شاهد و ایثارگر برای همه ما افتخار است و این جمله رهبر معظم انقلاب که می فرمایند زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست بیان کننده همین موضوع است.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد افزود: آرزویمان این است که از یادگاران شهدا، ایثارگران و رزمندگان عزیز در طول مدت تحصیل بهترین و شایسته ترین میزبانی را داشته باشیم و در جهت برطرف کردن دغدغه ها و نگرانی های ایشان از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این جلسه در خصوص مسایل و مشکلات دانشجویان ستاد شاهد بحث و تبادل نظر گردید و برنامه هایی در جهت ارائه خدمات بهتر به این دانشجویان تدوین گردید.