حسینعلی حاجی‎دلیگانی گفت: هر کسی امروز نام مذکره با امریکا را بیاورد خلاف منافع کشور حرف می‎زند و ما باید این را در مجلس به نحوی قانونی کنیم که مذاکره با امریکا ممنوع شود.

به گزارش چشم برخوار؛ امریکایی‎ها مذاکره را به عنوان راهبرد انتخاب نکردند و راهبرد آن‎ها فشار بر ایران است که به‎وسیله مذاکره می‎خواهند این کار را انجام دهند.

حسینعلی حاجی‎دلیگانی ادامه داد: این‎که امریکایی‎ها مذاکره را ابزاری برای فشار علیه ملّت ایران استفاه کنند قابل قبول نیست و ما این موضوع را نمی‎پذیریم.

وی افزود: صحبت های اخیر رهبری درباره ایستادگی مردم بسیار روشن و واضح بود؛ امریکایی‎ها امروزه دنبال راهکاری می گردند تا از باتلاقی که ترامپ برای آن‎ها ساخته رها شوند.

حاجی‎دلیگانی تصریح کرد: بنابراین هر کسی امروز نام مذاکره با امریکا را بیاورد خلاف منافع کشور حرف می‎زند و ما باید این را در مجلس به نحوی قانونی کنیم که مذاکره با امریکا ممنوع شود؛ چرا که امریکایی‎ها می‎خواهند با مذاکره ایران را به ذلّت بکشانند و هیچ ایرانی غیرتمندی حاضر به پذیرش ذلّت نیست و همه مردم در مقابل زیاده‎خواهی آن‎ها خواهند ایستاد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره با تأکید رهبر معظم انقلاب پیرامون مقاومت تصریح کرد: ملّت ما باید مقاومت داشته باشند؛ البتّه طبیعی است که هزینه‎های مقاومت کمتر از تسلیم شدن است.

انتهای پیام/