امام جمعه دولت آباد گفت: کسانی که ادعای حمایت از حقوق بشر دارند و حتی ادعای حمایت از حقوق حیوانات می کنند، می بینند که عربستان و امارات با حمایت آمریکا و اسرائیل و اروپائی ها چه جنایتی انجام می دهند، ولی سکوت کرده اند و سکوتشان ناشی از کینه ای است که از مردم مسلمان دارند و ناشی از ترس و علتهای دیگر نمی باشد.

به گزارش چشم برخوار؛ امام جمعه دولت آباد در خطبه های نماز جمعه به بحث پیرامون ظلم آشکاری که به مسلمانان می شود پرداخت و گفت: با یک نگاه به تحولات منطقه، کاملاً متوجه این ظلم می شویم، مردم مظلوم یمن زیر بمباران سلاحهای آمریکائی و اُروپائی هستند، بدون هیچ گناهی و هیچ کس از آنها حمایت نمی کند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی افزود: کسانی که ادعای حمایت از حقوق بشر دارند و حتی ادعای حمایت از حقوق حیوانات می کنند، می بینند که عربستان و امارات با حمایت آمریکا و اسرائیل و اروپائی ها چه جنایتی انجام می دهند، ولی سکوت کرده اند و سکوتشان ناشی از کینه ای است که از مردم مسلمان دارند و ناشی از ترس و علتهای دیگر نمی باشد.
وی ادامه داد: در فلسطین هم می بینیم که نه تنها سکوت در مورد حق مردم فلسطین هست بلکه همراهی با رژیم صهیونیستی در سرکوب کردن مردم مظلوم فلسطین است، اخیراً همانطور که مطلع هستید و حضرت آقا هم اشاره کردند، اجلاسی آمریکائی در بحرین قرار است گرفته شود و معامله قرن در آنجا اتفاق بیفتد که ظلمی است مضاعف از ناحیه کشورهای عربی حامی این معامله.
این کارشناس سیاسی اظهار کرد: اگر جریان مقاومت نبود معلوم نبود بر سر دیگر مسلمانان، چه ظلمهائی انجام می دادند، تنها نیروئی که در مقابل دنیای استکباری ایستاده است جریان مقاومت است که بحمدالله تا کنون پیروز شده است و انشاء الله هم مردم مظلوم یمن را نجات خواهد داد و هم مردم مظلوم فلسطین را.
محمود آبادی همچنین به روز چهارشنبه هشتم شوال سال روز تخریب قبور ائمه بقیع در مدینه منوره در سال 1304 هجری شمسی بدست وهابیون اشاره کرد و افزود: فکر و اندیشه وهابی، فکر و اندیشه ای مخالف قرآن است. قرآن می فرماید: « وَلَن تَرضىٰ عَنكَ اليَهودُ وَلَا النَّصارىٰ حَتّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم. یهود و نصاری از تو راضی نمی شوند مگر اینکه از آنها پیروی کنی». سوره مبارکه البقرة آیه ۱۲۰
ما می بینیم که وهابیون نه تنها از یهود دوری نمی کنند بلکه با آنها هم پیمان هم می شوند. و با همراهی یهود و نصاری مردم مسلمان را از بین می برند.
قرآن می گوید: « مُحَمَّدٌ رَسولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذينَ مَعَهُ أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُم. محمد رسول خداست، کسانی که با او هستند نسبت به کفار به شدت برخورد می کنند و نسبت به مسلمانان با رحمت و مهربانی .» ولی وهابیت نه تنها با دیگر مسلمانان دوست نمی باشد و با دشمنان کفار برخورد نمی کنند بلکه همراهی می کنند در سرکوب مسلمانان دیگر و آنها را تکفیر می کنند. شما شاهد پیوند یهود و وهابیت هستید که چگونه در بین مسلمانان تفرقه می اندازند و بین مسلمانان دشمنی راه انداخته اند. اسلامی که وهابیت دارد، اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله وسلم که برخواسته از قرآن و روایات باشد نیست، به همین جهت مورد حمایت آمریکا و اسرائیل است. اگر در مکتبی بخواهند بفهمند که در مسیر اسلام و قرآن هست یا نه باید ببینید که دشمنان قرآن چه برخوردی با او دارند، اگر دشمنان قرآن مکتب او را پذیرفته اند و از او حمایت می کنند بداند که در مسیر صحیح اسلام و قرآن نمی باشد.
خطیب جمعه در پایان کمک به مردم سیل زده را یادآور شد و افزود: حضرت آقا در سخنرانی روز عید فطر فرمودند، که نه مردم و نه مسئولین سیل زدگان را فراموش نکنند و به آنها کمک کنند. بنابراین وظیفه است که به آنها کمک کنیم.