سرپرست اداره میراث فرهنگی برخوار گفت: دو غرفه صنایع دستی از برخوار در نمایشگاه پل شهرستان اصفهان دایر خواهد بود که با رایزنی اداره میراث فرهنگی برخوار و به منظور حمایت از صنعتگران با قیمت یک دهم مبلغ اصلی اجاره غرفه برای هنرمندان شهرستان رزرو شده است.

به گزارش چشم برخوار؛ سرپرست اداره صنایع دستی، میراث فرهنگری و گردشگری شهرستان برخوار در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دستی در پایان ماه جاری در اصفهان برگزار می شود که دو غرفه از محصولات هنرمندان شهرستان برخوار نیز در این نمایشگاه برپا خواهد شد.

نسرین غزنوی با اعلام این خبر، افزود: دو غرفه صنایع دستی از شهرستان برخوار در نمایشگاه پل شهرستان اصفهان دایر خواهد بود که با رایزنی اداره میراث فرهنگی برخوار و به منظور حمایت از صنعتگران با قیمت یک دهم مبلغ اصلی اجاره غرفه برای هنرمندان شهرستان رزرو شده است.

وی ادامه داد: معرفی دو رشته شاخص صنایع دستی شهرستان یعنی منبت و قلمکاری به همراه ورک شاپ در این دو محل انجام می پذیرد که امیدواریم مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار بگیرد‌.

غزنوی در پایان زمان برپایی نمایشگاه را ۲۸ الی ۳۱ خرداد۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان اعلام کرد.

انتهای پیام /