صادقی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان برخوار در گفتگو با چشم برخوار از افتخار آفرینی ورزشکاران پاورلیفتینگ هیات بدنسازی و‌پرورش اندام شهرستان برخوار خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ صادقی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان برخوار در گفتگو با چشم برخوار از افتخار آفرینی ورزشکاران پاورلیفتینگ هیات بدنسازی و‌پرورش اندام شهرستان برخوار خبر داد.
وی گفت: این مسابقات در قالب مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی کشور به میزبانی استان خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس برگزار شد و از سطح بسیار بالایی برخوردار بوده است.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان برخوار خاطر نشان کرد: با تلاش ورزشکاران پاورلیفتینگ شهرستان برخوار؛ محمود کریمی در رده سنی مستر ۲ در وزن ۱۰۰ کیلوگرم مقام دوم، حسن عرفانی در رده سنی مستر ۳ در وزن +۱۴۰ کیلوگرم مقام اول، علی سهیلی زاده در رده سنی مستر ۱ در وزن ۱۲۰ کیلوگرم مقام سوم ، امیر حسین اسماعیلی در رده سنی جوانان در وزن ۵۶ کیلوگرم مقام دوم را کسب کردند.
صادقی افزود: با توجه به هزینه های زیاد لوازم این مسابقات و محدودیت مالی؛ ورزشکاران برخواری در این مسابقات با لوازم شرکت نموده و توانستند مقام های فوق را کسب نمایند که بسیار قابل ستایش و تقدیر است..
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان برخوار، از سرپرست  اداره ورزش و جوانان صالحی و محمود کریمی دبیر هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان برخوار به جهت همراهی و همدلی با تیم شرکت کننده در این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر کرد.