شهردار دولت آباد گفت: آسفالت ۵ کیلومتری یک خط این خیابان حدود ۳/۲ میلیارد اعتبار لازم دارد که با تعاملاتی که با بنیاد مسکن داشتیم انشاءالله تا یک ماه آینده این پروژه را نیز آغاز خواهیم کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ به مناسبت چهاردهم تیرماه و روز شهرداری ها و شورای اسلامی شهر، دومین جلسه از جلسات و نشست های خبری با حضور مسئولین تحت عنوان حرف مردم در نماز جمعه شهر دولت آباد برگزار شد .
شهردار شهر دولت آباد در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی سایت چشم برخوار گفت: بسیاری از برنامه های فرهنگی تفریحی شهر دولت آباد مستلزم اعتبار و بودجه کافی است اما متاسفانه در سال گذشته و سال جاری بودجه های شهرداری محقق نشده است .
حسن حجتی افزود: در سال گذشته مقرر شد نزدیک به ۳۲ میلیارد تومان توسط دولت به شهرداری‌ها کمک شود که تاکنون عملیاتی نشده است، همچنین مقرر شد در بودجه امسال علاوه بر این مبلغ، ۴۵ هزار میلیارد تومان به سرانه هر شهروند نسبت به جمعیت هر شهر اختصاص پیدا کند.
وی ادامه داد: از طرفی دیگر تاکنون از کل رقم آلایندگی که قرار بود به شهرداری دولت آباد تخصیص پیدا کند، ۳۵۰ هزار تومان به حساب شهرداری واریز شده است .
حجتی خاطرنشان کرد: از طرفی دیگر به دلیل مشکلات اقتصادی مردم؛ تاکنون کمتر از ۲۰ پروانه ثبت شده است در حالی که سال گذشته در این موقع بیش از ۵۰۰ پروانه ثبت شده بود.
شهردار دولت آباد ضمن بیان اینکه از نظر بودجه، شهرداری های کل کشور با مشکل مواجه هستند گفت: با همین شرایط اقتصادی ما مرمت بهسازی پارک های شهرستان را شروع کردیم.
این مسئول عنوان کرد: طرح بهسازی و زیباسازی پارک آزادگان، پارک سرجوب و پارک سیدمحمد، تقریبا رو به اتمام است.
وی در ادامه ضمن بیان اینکه هم اکنون فصل کاشت چمن نیست گفت: ظرف دو ماه آینده کاشت چمن و بهسازی پارک معلم را خواهیم داشت.
شهردار دولت آباد در پایان در رابطه با مرمت جاده و آسفالت بلوار امام خمینی حدفاصل فلکه قائم آل محمد (ع) تا میدان فرزانگان تاکسیرانی نیز، اظهار کرد: آسفالت ۵ کیلومتری یک خط این خیابان حدود ۳/۲ میلیارد اعتبار لازم دارد که با تعاملاتی که با بنیاد مسکن داشتیم انشاءالله تا یک ماه آینده این پروژه را نیز آغاز خواهیم کرد.
ادامه دارد…

 

انتهای پیام /