شهردار سین گفت: ارزش شوراها به اندازه ای است که 6 اصل از قانون اساسی به آن ها تعلق دارد.

به گزارش چشم برخوار؛ مراسم تجلیل از شورای ادواری شهر سین شنبه ۱۵ تیرماه در محل سالن اجتماعات گلزار شهدا شهر باحضور فرماندار محترم شهرستان برخوار و شوراهای شهر در ادوار مختلف برگزار شد.

شهردار شهر سین در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به حاضرین با ذکر این حدیث از امام زین العابدین(ع) که نسبت به خدا بنده باشید و نسبت به مردم خدمتگزار،از زحمات و تلاش های تمامی اعضای شورا در ادوار مختلف تشکر نمود.

محمدرضا طرمه فروشان طهرانی در ادامه به بیان مواردی در خصوص پیشینه شوراها پرداخت و افزود: ارزش شوراها به اندازه ای است که 6 اصل از قانون اساسی به آن ها تعلق دارد.

وی در ادامه از شوراها باعنوان تشکیلات یکپارچه ای که نهایت سعی و تلاش خویش را در جهت رشد و توسعه شهر انجام می دهند یاد کرد.

طهرانی هدف از تشکیل این جلسه را دیدار و تجلیل از خدمتگزاران مردم در ادوار مختلف شورا عنوان نمود و از حاضرین در جلسه همفکری و همکاری در مورد مسائل شهر را خواستار شد.

این مسئول در ادامه از همفکری همه ی کسانی که طی این چند سال در شهر متحمل زحمت و خدمت شدند تشکر و تصریح کرد: سرمایه های اجتماعی بستر جامعه ی مدنی و حیات شهروندی هستند.

فرماندار شهرستان برخوار نیز در این جلسه بر همدلی و یکپارچگی شوراها در کنار هم و عدم موازی کاری و هم افزایی اعضای محترم شورای شهر ونیروهای شهرداری در جهت پیشرفت ، کمال و تعالی ، توسعه شهر تأکید و در ادامه از شوراها به عنوان بستر مشارکت مردم یاد کرد.

درپایان این مراسم هم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از اعضای شورای اسلامی شهر سین در ادوار مختلف تجلیل به عمل آمد.