سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد: تعداد اعضای پیگیر این رسانه در فضای مجازی به عنوان بزرگترین کانال اطلاع رسانی شهرستان نشان دهنده ی اعتماد و اطمینان همشهریان برخواری به این پایگاه خبری است.

به گزارش چشم برخوار؛ ناصر معینی طی یادداشتی نوشت: چند سالی هست برای جستجوی هر خبری در خصوص شهرستان برخوار اولین درگاهی که به ذهن هر شهروند برخواری خطور می کند کانال های فضای مجازی و یا پایگاه خبری چشم برخوار است. درگاهی که اکنون در بین سایت ها و کانالهای فضای مجازی شهرستان به جایگاهی تبدیل شده که بدون حضور آن کمتر کسی اطلاع کافی از کلیه رخدادهای شهرستان را خواهند داشت.

تعداد اعضای پیگیر این رسانه در فضای مجازی به عنوان بزرگترین کانال اطلاع رسانی شهرستان نشان دهنده ی اعتماد و اطمینان همشهریان برخواری به این پایگاه خبری است.

اینجانب به عنوان یکی از خادمان مردم شهر دولت آباد و از طرف مجموعه ی شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد به مناسبت هفتمین سال تاسیس سایت و کانال های مجازی خبری چشم برخوار ضمن تبریک و عرض خداقوت به خاطر هفت سال اطلاع رسانی بدون منت ، از موسسین و عوامل اجرایی این درگاه اطلاع رسانی به خاطر نگاه عدالت محور و نشر مطالب کلیه شهرها و روستاهای شهرستان برخوار از مرکز تا دورترین نقاط، نهایت سپاس و امتنان را دارم.

امیدواریم با عنایت به فعالیت های گسترده و پوشش خبری بیش از پیش این درگاه اطلاع رسانی بر رویدادهای شهرستان بر پایه عدالت و با هدف نشر متوازن اطلاعات ، شاهد پویایی ، ارتقاء و معرفی هرچه بیشتر شهرستان برخوار به کشور عزیزمان باشیم.

ناصر معینی
سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد

👁 @cheshmeborkhar_ir