فرماندار شهرستان برخوار طی مراسم از خبرنگاران و اصحاب رسانه برخوار تجلیل کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ عبداله بنهری در مراسم روز خبرنگار با تجلیل از مقام شامخ خبرنگاران به ویژه شهید صارمی اظهار داشت: شهید صارمی‌ها تا آخرین لحظات عمرشان به رسالت دینی و کاری خود عمل کردند و ما نیز امیدواریم با الگوبرداری از این بزرگان بتوانیم به وظایف خود در قبال شهر و شهروندان عمل کنیم.
فرماندار برخوار در سخنان خود ضمن خوش آمد گویی و تبریک هفته خبرنگار، رسالت جامعه خبرنگار را انعکاس صادقانه و متعهدانه اخبار و جلب تشریک مساعی مردم و تعامل دائمی و همیشگی با سازمان ها جهت هدایت افکار عمومی دانست و اظهار داشت: انتظار من ازاصحاب رسانه این است که رابطه دو سویه بین مردم و مسئولین ایجاد نمایند تا از این طریق مسئولین از مشکلات، پیشنهادات و انتقادات مردم آگاهی یافته و نسبت به رفع آنها اقدام نمایند. از طرف دیگرخدمات انجام شده درفرمانداری را به اطلاع مردم شریف شهرستان برخواربرسانند.
وی افزود:تمام سعی ما بر این است که با بهره گیری از نظرات ، مطالب ، انتقادات و پیشنهادات اهالی قلم هرچه سریع‌تر مسیر توسعه را بپیماییم و با قدرت بر مشکلات چیره شده تا شهرستان برخواررا به جایگاه واقعی خودش برسانیم.
بنهری افزود: خبرنگاران می بایست اخباری منعکس کنند که به مردم امید دهد نه اینکه در مردم یاس و ناامیدی ایجاد کند، قبول داریم که مسائلی در جامعه داریم که البته نیاز به نقد دارد

فرماندار برخواردر عین حال تصریح کرد: من می گویم واقعیت ها و مسائل را بگویید، اما سمت و سوی خبر شما باید به مردم امیدواری دهد. اگر مردم امیدوار شوند انگیزه و روحیه همکاری با ادارات و سازمانها دولتی و همچنین حضور حداکثری در مناسبت های خاص نیز در بین آنها بیشتر میشود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات خبرنگاران شهرستان برخوار تجلیل به عمل آمد.

انتهای خبر /