زمین چمن حبیب آباد در همان بدو کاشت با کج سلیقگی در زمان کاشت و عدم استفاده از نیروی متخصص در زمینه آبیاری و نگهداری زمین ، عدم مدیریت در برگزاری تمرین ها و مسابقات دچار آسیب جدی شده است.

به گزارش چشم برخوار؛ حسن منصوری طی یادداشتی نوشت: سال های سال است که شهر حبیب آباد با برخورداری از زمین چمن طبیعی میزبان تیم های ورزشی از سرتاسر شهرستان و حتی استان بوده و از زمانهای قدیم ، تیم فوتبال شهرداری حبیب آباد به عنوان یکی از قدرتهای ورزش فوتبال در منطقه برخوار مطرح بوده است. هم اکنون نیز تیم شهرداری حبیب آباد با وجود کمبودها و مشکلات موجود همچنان با قدرت در تورنمت های مختلف شرکت می کند با وجود کاستی ها ، با قدرت و غیرتی مثال زدنی مقام های مختلف را نیز بدست آورده است.

و اما یکی از آرزو های فوتبالیست های حبیب آباد که همانا داشتن یک زمین چمن مرغوب بوده هم اکنون دچار بی تفاوتی و بی مهری شده است .

زمین چمن حبیب آباد در همان بدو کاشت با کج سلیقگی در زمان کاشت و عدم استفاده از نیروی متخصص در زمینه آبیاری و نگهداری زمین ، عدم مدیریت در برگزاری تمرین ها و مسابقات دچار آسیب جدی شده است.

نگرانی ورزشکاران حبیب آبادی از تخریب زمین فوتبال این شهرستان

با یک نظرسنجی ساده از مربیان و بازیکنان، چه مهمان و چه بازیکنان تیم شهرداری متوجه کیفیت پایین چمن خواهیم شد و از آن گلایه مند هستند .

ورزشکاران و مربیان عزیز مراتب اعتراض خود را بارها به گوش مسئولین شهر و شهرستان رسانده اند ولیکن گوش شنوایی برای شنیدن صدای حق این عزیزان نبوده است.

زمین چمن حبیب آباد با خرابی موتور چاه آبکشی حدود 2 هفته هست که آبیاری نشده و در این فصل سال و با وجود گرمای بی سابقه در معرض خشک شدن و از بین رفتن قرار گرفته است.

به نیابت از ورزشکاران و بازیکنان شهر و بخش حبیب آباد ، از آقایان مسئول شورای شهر ، رئیس هیئت فوتبال حبیب آباد، رئیس هیئت فوتبال شهرستان برخوار تقاضا مند است که هر چه زودتر نسبت به رفع مشکل زمین چمن اقدام نمایند و مراتب پیگیری خود را از طربق رسانه های مردمی شهرستان به گوش مردم برساند.

پاسخ صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار

صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار در پاسخ این موضوع گفت: موضوع اختلال درسیستم آبرسانی چمن ورزشگاه حبیب آبادبوده که به دلیل فرسودگی لوله های چاه آب وهمچنین خرابی موتورپمپ کشش آبرسانی کامل چمن رانداشت لذا طی بازدیدرئیس و کارشناسان فنی اداره ورزش وجوانان وهمکاری ومساعدت شهرداری وشورای شهرحبیب آباد نسبت به تعمیرپمپ آب و تعویض لوله های فرسوده اقدام و رفع مشگل شد.