محمود آبادی: صبر و استقامت این عزیزان و خانواده های آنها برگ افتخار دیگری را برای نظام جمهوری اسلامی رقم زد. حتی بعد از دو سال بعد از پایان جنگ هم این عزیزان صبر و استقامت کردند و تحمل کردند که خود نشان دهندۀ میزان وفاداری به این نظام الهی است.

به گزارش چشم برخوار؛ امام جمعه شهر دولت آباد پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به موضوع دیدار هیئتی از انصارالله یمن با حضرت آقا در هفته گذشته پرداخت و اظهار کرد: در چند روز گذشته ما شاهد دیدار نمایندگان جنبش حماس و انصارالله یمن با مقام معظم رهبری بودیم، این دیدارها چندین پیام دارد:
1. نشان دهنده میزان نفوذ جمهوری اسلامی در جنبشهای مردمی است و در واقع نشان دهندۀ قدرت نرم جمهوری اسلامی است. چون قدرت واقعی از آن مردم است و هر کجا مردم باشند و خواسته ای داشته باشند همانجا قدرت است.
2. جمهوری اسلامی به دشمنان این پیام را داد که اگر بخواهند بر علیه ما اقدامی انجام بدهند، ما می توانیم از طریق حماس و جنبشهای مردمی فلسطین رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار دهیم و از طریق انصارالله یمن هم عربستان و متحدان او را مورد هدف قرار دهیم.
آثار این دیدارها در موضع گیری ها مشخص می شود که حماس اعلام کرد اگر اسرائیل به غزه حمله کند تمام مناطق اسرائیل را مورد حمله موشکی قرار می دهیم. انصارالله یمن هم اعلام کرد کل مناطق عربستان و امارات را مورد هدف قرار می دهد.
3. جمهوری اسلامی همیشه اعلام کرده است که تابع خواست مردم هست. هر نظامی و هر حکومتی که مردمی باشد مورد تأیید است و از آن حمایت می کند و این جنبشها هم چون مردمی هستند و برخواسته از مردم هستند، از آنها حمایت می کند و هیچ ابائی هم از اعلام حمایت از آنها ندارد.
حجة الاسلام و المسلمین محمود آبادی روز شنبه 15 ذی الحجه سالروز ولادت با سعادت امام هادی علیه السلام را تبریک گفتند و افزودند: امام هادی علیه السلام می فرماید: « إن الحرام لاینمی و إن نمی لایبارک له فیه و ما أنفقه لم یؤجر علیه و ما خلفه کان زاده إلی النار؛ براستی حرام افزایش نمی یابد و اگر افزایش یابد برکتی ندارد و اگر انفاق شود پاداشی ندارد و اگر بماند توشه ای به سوی آتش خواهد بود.»
محمود آبادی همچنین روز شنبه 26 مرداد سالروز ورود سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن را به آزادگان تبریک گفتند و افزودند: صبر و استقامت این عزیزان و خانواده های آنها برگ افتخار دیگری را برای نظام جمهوری اسلامی رقم زد. حتی بعد از دو سال بعد از پایان جنگ هم این عزیزان صبر و استقامت کردند و تحمل کردند که خود نشان دهندۀ میزان وفاداری به این نظام الهی است.
خطیب جمعه روز سه شنبه 18 ذی الحجه عید غدیر و سالروز اعلام ولایت و وصایت حضرت علی علیه السلام را تبریک گفتند.
وی ادامه داد: همانطور که مستحضر هستید برنامه ریزی شده است که روز عید غدیر، غافله به طرف امامزاده ابراهیم (ع) حرکت کند. انشاء الله با حضور باشکوه خود در این مراسم میزان محبت و علاقه خود به حضرت علی علیه السلام را نشان خواهید داد. باید روز عید غدیر بزرگ شمرده شود و پیام غدیر به تمامی مردم برسد، بطوری که ذهنها متوجه این واقعه شود.

تهیه کننده: محقق

انتهای خبر