شب گذشته جشن با شکوه گلریزان و آیین کلنگ زنی خانه کبدی دولت آباد در سالن بحران این شهر برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ این مراسم با شکوه شب گذشته با حضور گسترده خیرین محترم، مردم شریف و جمعی از مسئولین شهر دولت آباد و اصفهان از جمله سرهنگ ترکی جانشین سپاه ناحیه برخوار، مهندس شهبازی سرپرست هیات کبدی استان اصفهان و شهردار منطقه 10 اصفهان، مهندس حجتی (شهردار)، اعضای شورای شهر و جمعی از پیشکسوتان،  ورزشکاران شهرستان در سالن جنب بوستان مادر شهر دولت آباد برگزار شد.
اجرای این برنامه را محمد رضا احمدی (مجری ورزشی شبکه 3)،  حسن اکلیلی (بازیگر محبوب اصفهان) و با اجرای شهرام نیک پیام (خواننده خنده بازار و خندوانه) بر عهده داشتند که  کمالی مقدم نیز از اواسط برنامه به جمع مجریان پیوستند.

در این مراسم خانم الهام داوری (رئیس شورای شهر) و مهندس ناصر معینی (عضو شورای شهر) درباره برند سازی ورزش کبدی و اقداماتی که در این خصوص صورت گرفته است و همچنین مراحل انجام کار توضیحاتی را ارائه دادند.
همچنین ورزشکاران شاخص کبدی دولت آباد، ابراز امیدواری کردند که با ساخت خانه کبدی، این شهر بتواند در سطح کشور و جهان به افتخارات بیشتر دست یابد.
بر اساس اعلام مسئولین مربوطه، خانه کبدی قرار است در زمینی به مساحت هزار متر مربع در خیابان شهدا احداث گردد که اعتبار اولیه لازم برای ساخت مجموعه حدود 2 میلیارد تومان تخمین زده شده است که به همت خیرین بخش از این مبلغ جمع آوری شد.
از نکات قابل توجه این مراسم، فراهم نمودن آجرساخت توسط یکی از خیرین شهر بود.
لازم به ذکر است شهر دولت آباد طی سالهای اخیر ده ها ملی پوش در رده های مختلف تحویل تیم ملی داده و چندین مقام جهانی، آسیایی، کشوری توسط آنها کسب شده است.
امید است به یاری خداوند و همت خیرین شهرستان برخوار ، خانه کبدی ساخته شود و ورزش کبدی شهرستان بتواند در سطح جهانی و ملی به افتخار آفرینی های خود ادامه دهد.