معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد: دشمن به طور ویژه در حوزه حجاب و عفاف در حال برنامه ریزی و فعالیت است.

به گزارش چشم برخوار؛ فرهاد مصری نژاد در جمع کارکنان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد اظهار کرد: دشمن به طور ویژه در حوزه حجاب و عفاف در حال برنامه ریزی و فعالیت است. فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای در مورد بنیان خانواده به شدت در حال انجام اقدامات مخرب هستند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد افزود: ترویج این باور که حجاب محدودبت آور است و زن را از فعالیت های اجتماعی دور می نماید و طرح مساله حجاب اجباری از مهم ترین موضوعاتی است که دشمن در فضای مجازی به آن پرداخته و می پردازد.

مصری نژاد ادامه داد: این در حالی است که حجاب به مفهوم پوشش در همه جوامع دارای قوانین و مقررات متناسب با فرهنگ آن هاست و اختلاف در حد پوشش است نه اصل پوشش. پس مساله حجاب اجباری کلمه ای انحرافی و تبلیغاتی است ضمن اینکه حد پوشش در جامعه اسلامی توسط قرآن تبیین شده است.

وی گفت: متخصصان  جنگ نرم دشمن به این نتیجه رسیده اند که برای شکست ایران اسلامی باید چادر  و حجاب را از سر زن مسلمان ایرانی برداشت. به همین منظور تلاش آن ها در این زمینه در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی به شدت محسوس است. مهم ترین حربه دشمن در این باره تاکید بر عدم رعایت حقوق زن در ایران و تلاش برای نشان دادن وضعیت بد زنان در جامعه ایران است و بدیهی است در این راستا باید مقابله فرهنگی مناسب صورت پذیرد.

مصری نژاد  با اشاره به وظیفه سنگین کارکنان به خصوص کارکنان خواهر چادری در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف گفت: اعمال و رفتار ما در فضای حقیقی و و فضای مجازی بسیار موثر است. باید در مقابل تلاش های دشمن اقدامات مدیریت شده و جدی انجام داد. بخشی از این اقدام تجلیل از خواهران دارای حجاب برتر – چادر – است. حجاب برتر یعنی چادر یک پرچم است و این پرچم در دانشگاه آزاد اسلامی  باید همیشه بالا باشد.

به گزارش آنا در پایان این مراسم از کارکنان خواهر دارای حجاب برتر چادر تجلیل شد.