حجت الاسلام پناهیان در شب هفتم محرم در دانشگاه امام صادق(ع) در اعتراض به عدم شفافیت مجلس مطالبی ذکر کرد که در ادامه خواهید خواند.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در شب هفتم محرم  در دانشگاه امام صادق(ع) با سخنانی انقلابی و صریح، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را پیرامون موضوع «عدم شفافیت» که به یک ابهام جدی در افکار عمومی تبدیل گشته، مورد انتقاد شدید قرار داد که در ادامه خواهید دید:

یکی از راه‌های استخفاف ملت این است که رأی مجلس را پنهان کنند! چرا اکثریت نمایندگان مجلس رأی می‌دهند به اینکه «رأی نماینده‌ها نباید شفاف باشد»؟ آیا ملت را خوار و بی‌مقدار می‌دانند؟ بعد هم برخی به‌صورت بسیار جاهلانه و احمقانه‌ای می‌گویند «مگر می‌خواهید تفتیش عقائد کنید؟!»

مگر شما در مجلس به عقاید رأی می‌دهید؟ شما بیخود می‌کنید بر اساس عقائد رأی بدهید، شما باید بر اساس کار کارشناسی رأی بدهید نه بر اساس عقائد!

مردم باید بتوانند بر وکلای خودشان مسلط باشند. مردم باید بدانند که نمایندۀ آنها به چه چیزی رأی داده و برای چه رأی داده است؟ ما کاری به عقیدۀ شما نداریم، می‌خواهیم شعور و درک کارشناسی شما را بفهمیم!

در ادامه ویدئو منتشر شده از سخنان حجت الاسلام پناهیان خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی را مشاهده می‌کنید:

دانلود