به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد در خطبه های نماز جمعه پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، به یکی دیگر از شکستهای آمریکا اشاره کرد و اظهار کرد: همانطور که از طریق رسانه ها مطلع شدید، یکی از ضد ایرانی ترین افراد که مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا […]

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد در خطبه های نماز جمعه پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، به یکی دیگر از شکستهای آمریکا اشاره کرد و اظهار کرد: همانطور که از طریق رسانه ها مطلع شدید، یکی از ضد ایرانی ترین افراد که مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا بود به نام بولتون، از کاخ سفید اخراج شد. این فرد کسی بود که در سال گذشته در جمع منافقین اعلام کرد که سال آینده در تهران خواهند بود و پیروزی منافقین را جشن خواهند گرفت. ولی هم اکنون جمهوری اسلامی قوی تر از سال گذشته با حمایت مردم به حیات خود ادامه می دهد و کسانی که آرزوی نابودی نظام اسلامی را می کنند، آرزوی خود را به گور خواهند برد، همانطوری که حضرت آقا فرمودند که: چندین رئیس جمهور آمریکا می خواستند جمهوری اسلامی را از بین ببرند، الآن زیر خاک رفته اند و جمهوری اسلامی به راه خود ادامه می دهد. از طرفی می بینیم که جریان مقاومت قوی تر از گذشته به راه خود ادامه می دهد.

سخنرانی سیّد حسن نصرالله پیرامون حمایت از جمهوری اسلامی ایران و رهبری حضرت آقا و اعلام پیروی حوثی های یمن از مقام معظم رهبری و پیام تشکر جنبش حماس، نشان از اتحاد جریان مقاومت در مقابل دنیای استکبار دارد که توان دیدن این اتحاد را ندارند.
استکبار می خواست در عراق بین جریانهای شیعی اختلاف بیندازد. خصوصاً بین جریان مقتدی صدر و ایران تبلیغات وسیعی را جهت تفرقه افکنی انجام داده بودند، ولی دیدار مقتدی صدر از حضرت آقا و شرکت در مجلس روضه حسینیه امام خمینی (ره) نشان داد که آمریکا و عربستان در طرح تفرقه افکنی بین جریان مقاومت شکست خوردند. این موارد باعث غرور ملی است که هر کسی بشنود جمهوری اسلامی را تحسین می کند ولی متأسفانه کسانی هستند که در داخل بدتر از دشمن خارجی هستند و خود سوزی یک خانم مریض را پیراهن عثمان می کنند و همنوا با دشمن می شوند و مردم را دچار یأس می کنند و شروع می کنند به نظام تاختن. البته این افراد معلوم الحال هستند که بخاطر رأی جمع کردن این کار را می کنند و حاضر هستند که دستاوردهای نظام را بخاطر خود پایمال کنند.
خطیب جمعه در پایان خاطر نشان کرد: امروز سیزدهم ماه محرم است، روزی است که کاروان اسرا به کوفه رسیدند و عبیدالله بن زیاد ملعون اسرا را زندانی کرد و خبر شهادت امام حسین علیه السلام را به مدینه و شام رسانید. تاریخ طبری به نقل از قرة بن قیس تهیمی می گوید: زنان و فرزندان امام حسین علیه السلام وقتی بر جنازه حسین عبور می کردند می گریستند و شیون می کردند، هر چه را از یاد ببرم، سخن زینب را از یاد نمی برم که می گفت: « یا محمداهُ! یا محمداهُ! صلی علیک ملائکة السماء، هذا الحسینُ بالعراء! مُرَمَّلٌ بالدِّماء! مقَطَّعُ الأعضاء! یا محمداه! و بناتکَ سَبایا! و ذریتُکَ مقتَّلةٌ تَسفیٰ علیها الصَّبا!؛ یا محمداهُ! یا محمداهُ! صلوات ملائکه خدا بر تو باد، این حسین(ع) است که بر روی زمین افتاده! به خون آغشته شده! اعضاء و جوارحش بریده شده! : یا محمداهُ! دختران تو اسیر و ذریه ‌ات کشته شده که باد صبا بر آنان خاک می ‌فشاند!»
قرة بن قیس تهیمی می گوید: به خدا قسم که زینب دوست و دشمن را گریاند.

انتهای پیام /