طی آئینی با حضور مسوولان اداره كل آموزش و پرورش ومسئولین شهرستان از دانش آموزان ممتاز شاهد و ايثارگر شهرستان برخوار تجليل شد.

به گزارش چشم برخوار؛ طی آئینی با حضور مسوولان اداره كل آموزش و پرورش و مسئولین شهرستان از دانش آموزان ممتاز شاهد و ايثارگر شهرستان برخوار تجليل شد.
درآستانه بازگشایی مدارس و فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با مشارکت بنیاد شهید شهرستان طی آئینی با حضور مسئولین استان و شهرستان روز یکشنبه هفته جاری از دانش آموزان ممتاز شاهد و ايثارگر شهرستان برخوار در کانون لقمان تجليل شد.

دراین مراسم که با هدف تشویق دانش آموزان برتر شاهد و ایثارگر و تقویت بنیه علمی آنان برگزار شد، معصومی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردی ها و ایثارگری های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس گفت: خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توفیق الهی و موجب سعادت و مباهات است.

وی افزود: شهدا برای حفظ آرامش و امنیت کشور از جان خود گذشتند و اکنون وظیفه ما ادامه دادن راه آن بزرگواران است و اکنون رشد و شکوفایی علمی کشور یکی از راه هایی است که می توانیم با آن راه شهداء را ادامه دهیم .

به دنبال آن اکبری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: یکی از رسالت هایی که آموزش و پرورش بر عهده دارد توجه خاص به دانش آموزان خانواده ایثارگران و شهداست، بویژه دانش آموزانی که در موضوعات آموزشی، پرورشی ، هنری ، ورزشی حایز مقام می شوند باید مورد تجلیل ویژه قرار گیرند.

در ادامه بنهری فرماندارشهرستان با اشاره به مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز طرح شاهد اظهار داشت: اگر این دانش آموزان با تلاش و کوشش خود افتخاری کسب می کنند این افتخار عزت برای همه ایران است و در ادامه افزود شهدا و ایثارگران در عمل ثابت کردند که برای استقرار و استمرار نظام باید با تمام وجود وارد عرصه جهاد شده و در این راه ثابت قدم و استوار بودند .

گفتنی است دراین مراسم از 24 دانش آموز شاهد و ایثارگر ممتازشهرستان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل بعمل آمد.