با حضور جمعی از مسئولین شهرستان زنگ نمادین مهر عاطفه‌ها با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» در هنرستان حافظ شهر دستگرد نواخته شد.

به گزارش چشم برخوار؛ در دهمین روز از مهرماه همزمان با سراسر کشور، با حضور فرماندار، امام جمعه شهردستگرد، مدیر آموزش و پرورش ،رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولین شهرستان زنگ نمادین مهر عاطفه‌ها با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» در هنرستان حافظ شهر دستگرد نواخته شد.

در این مراسم معصومی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گفت: یکی از برنامه‌های شاخص و مشترک آموزش و پرورش و کمیته امداد حضرت امام (ره) در آستانه بازگشایی مدارس و در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند جشن عاطفه ها است که این مراسم با هدف ایجاد حس انسان دوستی میان دانش آموزان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: هنگامی که دانش آموزان شخصا در امر کمک به نیازمندان همکاری و مشارکت داشته باشند، شخصیت انسان دوستی در آنها شکل خواهد گرفت و باعث تربیت عاطفی آنها می شود.

در این آیین پس از نواخته شدن زنگ عاطفه ها، مسئولین حاضر در مراسم کمک های خود را به صندوق ریخته و در ادامه دانش آموزان، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را در حمایت از دانش آموزان نیازمند اهداء کردند.

ناگفته نماند در این مراسم فرماندار شهرستان و امام جمعه شهر دستگرد و رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان نیز ازجمله سخنرانان بودند که مطالب ارزشمندی برای جمع دانش آموزان بیان نمودند.