امام جمعه دولت آباد گفت:دنیای استکبار از جریان مقاومت سیلی محکمی خوردند و بسیاری از نقشه های آنها خنثی شد، در چند ماه گذشته آمریکا و ایادی او از ایران ضربه خوردند که از موارد آن، زدن پهباد آمریکا توسط ایران بود، از یمن ضربه خوردند و آن هم حمله انصارالله به تأسیسات نفتی آرامکو عربستان بود و مورد دیگر آن، حمله اخیر انصارالله بود که تعداد زیادی از نیروهای عربستان به هلاکت رسیده و یا زخمی و اسیر شدند و همچنین تعداد زیادی ادوات جنگی هم به غنیمت انصارالله در آمد.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد در خطبه های نماز جمعه پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، به بحث در مورد نا آرامی های أخیر در عراق پرداخت و اظهار کرد: همانطور که مستحضر هستید، دنیای استکبار از جریان مقاومت سیلی محکمی خوردند و بسیاری از نقشه های آنها خنثی شد. در چند ماه گذشته آمریکا و ایادی او از ایران ضربه خوردند که از موارد آن، زدن پهباد آمریکا توسط ایران بود. از یمن ضربه خوردند و آن هم حمله انصارالله به تأسیسات نفتی آرامکو عربستان بود و مورد دیگر آن، حمله اخیر انصارالله بود که تعداد زیادی از نیروهای عربستان به هلاکت رسیده و یا زخمی و اسیر شدند و همچنین تعداد زیادی ادوات جنگی هم به غنیمت انصارالله در آمد که مقدار آن به اندازه تجهیزات یکسال جنگ است. دنیای استکبار از لبنان هم ضربه خوردند، به طوری که وقتی حزب الله اسرائیل را تهدید کرد، اسرائیلیها پنج کیلومتر از مرز خود را رها کردند و به داخل کشور خودشان رفتند. در عراق هم ضربه خوردند، چون عراق قاطعانه اعلام کرد که حمله به پایگاههای حشد الشعبی کار اسرائیل بوده است و عراق پاسخ خواهد داد. در ایران می خواستند که تابستان داغ داشته باشند که با درایت مردم و مسئولین و رهبری های مقام معظم رهبری توطئه آنها خنثی شد. آمریکائیها همچنین می خواستند در سازمان ملل با رئیس جمهور ایران عکس یادگاری بگیرند که موفق نشدند و شکست خوردند. به همین جهت از طریق رسانه و شبکه هائی که در اختیار دارند، تعدادی از مردم بی اطلاع را تحریک کردند که به خیابان بریزند. در واقع تحریک مردم عراق، انتقام شکستهای آمریکا و عیادی او از جریان مقاومت است که در این زمینه هم شکست خواهند خورد و مردم عراق بیدار خواهند شد. همین قیام مردم مقدمه ای خواهد شد برای اینکه مردم عراق دشمن واقعی خود یعنی آمریکا را بهتر بشناسند و انشاء الله آمریکائیها سیلی محکمی از همین مردم عراق خواهند خورد.

حجة الاسلام و المسلمین محمود آبادی همچنین فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را خدمت نیروهای خدوم آن تبریک گفت و افزود: بحمدالله نیروی انتظامی یکی از نیروهای مقتدر و خدوم به مردم و نظام اسلامی است که تلاشهای آنها در عرصه های مختلف برای مردم کاملاً واضح و نمایان است. با اینکه روز به روز مأموریتهای آنها زیادتر می شود ولی رضایتمندی مردم هم زیادتر می شود که نتیجه خدمات خالصانه این نیرو می باشد. از زحمات نیروی انتظامی تشکر می کنیم خصوصاً از زحمات نیروی انتظامی شهرستان، فرماندهی محترم، جانشین، پلیس راهور و خصوصاً کلانتری دولت آباد. این عزیزان در زمینه کاهش سرقت و جرمها در استان صاحب رتبه شده اند که آرزوی دوام توفیق برای آنها داریم.
محمود آبادی خاطر نشان کرد: روز یکشنبه هفتم صفر بنا به نقلی شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام است که تسلیت عرض می کنم. یکی از اقدامات این اامام بزرگوار در رابطه با تشویق کودکان این است که روزی امام حسن علیه السلام دیدند یک کودک لقمه نانی خود می خورد و لقمه نانی به سگ می دهد. امام از کوک سئوال کرد چرا این کار را می کنی؟ کودک گفت: من از خدای خود شرم دارم که غذا بخورم و حیوانی گرسنه به من نگاه کند. امام از این سخن خوشش آمد و دستور داد غذا و لباس به آن کودک دادند. سپس آن کودک را خرید و در راه خدا آزاد نمود.
خطیب جمعه در پایان، پنجم صفر سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها (نازدانه امام حسین علیه السلام) را تسلیت گفتند.