رئیس اتحادیه چوب و فلز برخوار گفت: متاسفانه به امنیت و ارزش آن در سرمایه گذاری بی توجه هستیم و این در حالی است که در صورت نبود امنیت در یک منطقه بخش زیادی از سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در آن منطقه خودداری می کنند.

به گزارش چشم برخوار؛ همایش پلیس اطلاعات امنیت روز یکشنبه هفته جاری در سالن اتاق اصناف شهرستان برخوار برگزار شد.

طی این مراسم که با حضور تعدادی از مسئولین از جمله پرسنل نیروی انتظامی برگزار شد، رئیس اتحادیه چوب و فلز به عنوان نماینده اصناف ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی در طی سال گذشته و همکاری نیروی انتظامی با اصناف و اتحادیه های صنفی با تاکید بر نقش امنیت به عنوان یکی از مؤلفه های مهم در سرمایه گذاری، گفت: متاسفانه به امنیت و ارزش ان در سرمایه گذاری بی توجه هستیم و این در حالی است که در صورت نبود امنیت در یک منطقه بخش زیادی از سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در آن منطقه خودداری می کنند.

علی فتاحی ادامه داد: در صورت نبود امنیت در یک منطقه سرمایه گزاری از آن منطقه رخت برمی بندند.

وی در ادامه نقش نیروی انتظامی در امنیت منطقه و کشور را بسیار حیاتی است و افزود: نقش سایر نیروهای مسلح و نهادهای اداری و تعامل سایر دستگاه های نیروی انتظامی بسیار مهم است.
سخنرانان دیگر این همایش مهندس کرمی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان و سرهنگ مرادی جانشین فرماندهی نیروی اتتظامی بودند و در پایان مراسم با اهدای لوح از تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی قدردانی شد.

انتهای پیام /