نخستین دوره نمایشگاه دستاوردهای علمی وفرهنگی با هدف معرفی ظرفیت های دانشگاهی به میزبانی سازمان پایانه های حمل ونقل استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ گروه نمایشگاهی این دانشگاه  به همراه پرسنل مجتمع آموزشی وفرهنگی سما ضمن حضور در این نمایشگاه، توانمندی ها و افتخارات به دست آمده توسط اساتید و دانشجویان این مجموعه علمی را به بازدید کنندگان معرفی نمودند.

در این نمایشگاه یک هفته ای،  مجتمع آموزشی وفرهنگی سما، وابسته به این واحد دانشگاهی با معرفی زیرساخت های آموزشی مجموعه خود و برگزاری مسابقات مختلف برای بازدید کنندگان  جذابیت ویژه ای به این نمایشگاه بخشید.

مقداد داوری مسئول روابط عمومی داننشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با بیان اهمیت آشنایی عموم مردم با پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های مختلف به ویژه بخش های علمی، فرهنگی وپژوهشی گفت: برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها می‌تواند، علاوه‌ بر آشنایی با توانمندی های متعدد دانشگاه، انگیزه‌ای ایجاد کند تا علاقه مندان به ادامه تحصیل  با ارزیابی و دقت مناسب و انتخاب رشته تحصیلی مطابق با علایق واستعداد خود گام در عرصه آموزشی و حضور در دانشگاه بگذارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نمایشگاه غرفه های مختلف از دانشگاه ها و مراکز فرهنگی  وآموزشی استان اصفهان ظرفیت ها وفعالیت های خود را در معرض دید مخاطبان قرار دادند.