هیات رییسه دانشگاه آزاد صف واحد دولت آباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با  جانشین فرماندهی انتظامی برخوار دیدار کردند.

به گزارش چشم برخوار؛محمد باقری در دیدار با جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار با تشکر از تلاش های نیروی  انتظامی در تامین امنیت شهرستان گفت: امنیت یکی از مهم ترین عوامل رشد جامعه است و امنیت شهرستان برخوار و البته کل کشور حاصل تلاش های خالصانه و خستگی ناپذیر نیروهای مسلح به ویژه نیروی محترم انتظامی است.

 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد افزود:  قشر دانشجو حساس ترین قشر نخبگی کشور است و قطعا باید از ظرفیت های، دانشجو، دانشگاه و اساتید در شهرستان استفاده بهینه شود. 

سرهنگ امیر مرادی نیز در این دیدار گفت: پس از جنگ تحمیلی، نیروی انتظامی بیشترین شهید را به  انقلاب اسلامی تقدیم کرده است و اکنون نیز چون همیشه برای جانفشانی در راه ایران اسلامی چون یک سرباز آماده انجام وظیفه هستیم.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار افزود: حضور دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان همواره منشا خیر و برکت است و در جلسات شهرستان متولی بسیاری از امور بوده است.

وی با اشاره به تامین امنیت شهرستان اظهار کرد: تمامی دستگاه ها مانند نیروی انتظامی در برقراری امنیت  مسئول هستند و باید در این زمینه فعالیت داشته باشند.