خطیب جمعه دولت آباد گفت: دشمن درهفته قبل سه شکست را متحمل شد که اولین اتفاق برنامه ریزی دشمن برای بهم ریختن ارتش کشور عراق بود که در آستانه اربعین می خواستند مردم ایران از رفتن به عراق و شرکت در پیاده روی اربعین منصرف شوند که بحمدالله باشکست مواجه شدند.

به گزارش چشم برخوار؛ حجة الاسلام و المسلمین محمودآبادی امام جمعه شهر دولت آباد در خطبه های نمازجمعه پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به بحث پیرامون شکستهای برنامه های دشمن در هفته گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که از طریق رسانه ها اطلاع دارید در هفته گذشته چند اتفاق رخ داد که مجموع آنها بیانگر شکست برنامه های دشمن در مقابل جریان مقاومت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اولین اتفاق برنامه ریزی دشمن برای بهم ریختن ارتش کشور عراق بود که در آستانه اربعین می خواستند مردم ایران از رفتن به عراق و شرکت در پیاده روی اربعین منصرف شوند که بحمدالله باشکست مواجه شدند.
دومین شکستی که دنیای استکبار متحمل شد، دستگیری یکی از مهره های اصلی ایجاد جنگ روانی در کشور بود که توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران این فرد دستگیر شد. این شخص یک فرد معمولی، یا مجری، یا خبرنگار و یا یک مخالف نظام نبود بلکه یکی از مهره های مهم بود که حتی بدون محافظ جائی نمی رفت و حتماً یک محافظ از سرویس امنیت فرانسه به همراه او بود. وقتی که سرویس امنیتی یک کشور برای شخصی محافظ قرار می دهد یعنی این شخص یک مهره مهم است. بحمدالله با اشراف اطلاعاتی که سپاه در مورد این فرد داشت توانست او را دستگیر کند و با دستگیری این فرد، کسانی که در داخل نظام با او در ارتباط بودند مشخص خواهند شد و نفوذی های داخل هم رسوا می شوند و از حجم دشمنی ها و نارضایتی هائی که منشأ روانی و غیر واقعی دارد کاسته خواهد شد.
سومین شکست دنیای استکبار، میانجی گری پاکستان برای کاهش تنش بین ایران و عربستان بود. عربستان فهمیده است که به آمریکا نمی شود تکیه کرد و قابل اعتماد نیست و او را تنها می گذارد. به همین جهت فرستاده ای را برای میانجی گری به ایران فرستاده است. حضرت آقا هم فرمودند: « ما انگیزه ای برای دشمنی با برخی از همسایگان نداریم. آنها هستند که چون سرسپرده آمریکا هستند با ما دشمنی می کنند.» به هر صورت فاصله گرفتن عربستان از آمریکا یک شکست برای آنها محسوب می شود که بحمدالله حاصل برنامه ریزی دقیق و خوبی است که جریان مقاومت داشته است. به لطف خداوند اُبهت و هیمنه آمریکا در حال فروپاشی است.
سید حسین محمود آبادی، زائر امام حسین علیه السلام در ادامه خطبه ها فرمودند: پیاده روی اربعین الحمدلله با جمعیت چندین برابری در حال برگزاری است. این پیاده روی تجلی عشق و ایثار است و زائرین عاشقانه قدم بر می دارند تا به محبوب خود برسند. موکب داران هم عاشقانه خدمت می کنند. امسال با اینکه جمعیت سه تا چهار برابر شده بود، ولی هیچ کمبودی نبود. و فقط در مرزها ممکن بود کمبود باشد و إلا مردم عراق هیچ کم نگذاشتند و همان اعتقاد قلبی را داشتند و پذیرائی می کردند. پیاده روی اربعین باعث می شود که نام امام حسین علیه السلام و پیام قیام این امام بزرگوار به دنیا برسد. به هر حال رسانه ها در دست دنیای استکبار است و هر آنچه را که خود بخواهند پخش می کنند ولی این جمعیت چند میلیونی وقتی عاشقانه حرکت می کنند، پیام خود را به مردم آزاده دنیا در هر کجا که باشند می رساند. و ذهن ها متوجه امام حسین علیه السلام می شود.
انتهای پیام /