اگر راست می گویید بیایید زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی دختران و زنان و بانوان این جامعه را فراهم کنید تا در یک شهر مذهبی زنان و دختران ما بتوانند با امنیت و آرامش کامل تفریح کنند.

چشم برخوارالهام طاهری طی یادداشتی نوشت؛ پس از برگزاری همایش مختلط دوچرخه سواری در شهر خورزوق طی یادداشتی نوشت: بر اساس آموزه ها و فرهنگ اسلام عزیز برخی امور از حرمت و قداست خاصی برخوردار هستند که نه تنها نباید مورد تعرض قرار بگیرند بلکه باید تعظیم و تکریم و مواظبت و مراقبت شوند از جمله امور مقدس و حریم‌های محترم، قداست و حرمت جایگاه زنان و بانوان در جامعه اسلامی است؛ زنی که هم در مقام دختری و فرزندی برای پدر و مادر و هم در موقعیت و مسئولیت همسری برای شوهر و هم در جایگاه مادری برای فرزندانش در فرهنگ دینی و اسلامی ما هم مورد تکریم و احترام و سفارش است.

اما امروزه متاسفانه در جامعه دینی و اسلامی مان شاهد قداست شکنی و حرمت‌شکنی نسبت به ساحت مقدس زن و مادر و همسران با حیا و با وفا توسط برخی از واداده های غرب زده غرب پسند و تقی‌زاده صفت هستیم که هر روزی به یک بهانه‌ای در صدد کشاندن بانوان جامعه اسلامی به صحنه ها و میدان هائی  – اگر چه منع فقهی اولیه اش ثابت نیست اما مفاسدی همچون اختلاط بی‌رویه زن و مرد، ترویج بی حیایی با اباحی گری در امر محرم و نامحرم و یا …مترتب بر آن است و ترویج این گونه امور یا انگیزه های شیطانی و تبلیغاتی همگی در راستای اجرای القائات فرهنگی و غربی در قالب سند های ننگین بین المللی می باشد.

دشمنان در صدد پیاده کردن سند 2030  به هر قیمتی در جوامع اسلامی و جامعه انقلابی ما هستند؛ به عنوان نمونه شما این روزها می بینید برخی از این فرنگی مآبان غرب پرست چه تلاش‌هایی را برای جلب توجه قشر عظیم بانوان و ذخیره رای آنان برای آینده سیاسی و انتخاباتی خود می‌کنند.

سوال ما از متولیان امر فرهنگ و سیاست این است که آیا مشکلات اصلی امروز نیمی از پیکره جامعه اسلامی یعنی جامعه بانوان همین دوچرخه سواری در ملا عام و مردان نامحرم و یا حضور بانوان در ورزشگاه‌ها است که این همه هیاهو و دغدغه از خود نشان می دهید و برای خودشیرینی در نزد اربابان فکری و فرهنگی خود بر آنید تا با هر قیمتی در هر نقطه ای از این کشور هم که شده ( حتی شهرهای مذهبی) کوچک اقدامی بکنید و عده ای از بانوان را دوچرخه سوار در سطح شهر بگردانید یا در ورزشگاهی آنها را به صورت نمادین هم که شده حاضر کنید!! این چه تفاوتی کرد و آن اقدام ننگینی که در دوران کشف حجاب برخی از عمله های رژیم پهلوی در هر نقطه‌ای از این کشور ولو نمادین، زنان خود را مکشفه به مراسمات و و جشن ها می آوردند تا رضایت پهلوی و اربابانش را جلب کنند!!.

مگر مقام معظم رهبری نفرمودند اینجا جمهوری اسلامی است! این کلام یعنی چه؟ یعنی بدانی زنان این کشور، جوانان این کشور، فضا و محیط اجتماعی این کشور هم حرمت دارد! قداست دارد…

شما دغدغه داران فرهنگ و ورزش بانوان اگر راست می گویید بیایید زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی دختران و زنان و بانوان این جامعه را فراهم کنید تا در یک شهر مذهبی زنان و دختران ما بتوانند با امنیت و آرامش کامل در فضای مناسب از موجبات سلامت جسمی و روحی و روانی خود بهره‌مند باشند.

و آخرین کلام اینکه جامعه انقلابی و ارزشی به خصوص جامعه فاطمی و زینبی این شهرستان از ساختار شکنی را نه می پسندند و نه می پذیرد و از مسئولان شهرستان برخوار می خواهند که مانع این گستاخی و ساختار شکنی ها شوند…

و این بیان و این قلم قدم اول است کاری نکنید که قدم‌های بعدی برای پیشگیری به شکل دیگری برداشته شود…

خداوند متعال در سوره حج  آیه 30 می فرماید: ذلِکَ وَ مَنْ يُعَظِّمْ حُرُماتِ اللَّهِ فَهُوَ خَيْرٌ لَهُ عِنْدَ رَبِّهِ «و هر کسى برنامه ها و مقررات خدا را احترام گذارد و بزرگ شمارد و مرزهاى آنها را پاس دارد، این کار در پیشگاه پروردگار و سراى آخرت براى او بهتر است.»

انتهای پیام /

بیشتر بخوانید

 دوچرخه سواری بانوان در شهر خورزوق ممنوعیت شرعی و عرفی دارد+عکس