شورای اسلامی شهر دولت آباد از مردم شهرستان برخوار براي حضور در برنامه‌هاي عزاداری محرم و صفر و تبريك حلول ماه ربيع‌الاول قدرداني کرد

به گزارش چشم برخوار؛ مردم شهرستان برخوار در ماه‌هاي محرم و صفر امسال همچون سال‌هاي گذشته، عشق و ارادت خود به خاندان رسول خدا (ص) را خالصانه به نمايش گذاشتند و عزاداري‌هاي مردم اين ديار، صحنه‌هاي زيباي ارادت به بزرگ پرچمدار كربلا بود.

مردم این شهرستان مذهبی در طول اين دو ماه ، در برگزاري مراسم‌هاي عزاداري و بزرگداشت واقعه عاشورا و ترويج مكتب عاشورا سنگ تمام گذاشتند.

برپایی مواکب عزاداری در داخل شهرستان و همچنین برپایی دو موکب بزرگ در کربلای معلی و خدمتگزاری به دهها هزار زائر سیدوسالار شهیدان و حضور هزاران عاشق این شهرستان در مراسم سیاسی عبادی اربعین در کشور عراق نشان دهنده ظرفیت های فوق العاده مردم شهرستان برخوار و اوج علاقه مردم این دیار و بیعت مجدد با سرور آزادگان عالم بوده و خواهد بود.

در اين مدت، نيروي انتظامي شهرستان برخوار نيز در كنار وظايف ذاتي خود، اهتمام ويژه‌اي براي حفظ نظم و امنيت مراسم‌ها و ترافيك شهر علی الخصوص در بقاع متبرکه و دسته جات عزاداری داشت كه شايسته تقدير است.

تلاش همه دست‌اندركاران برگزاري مراسم‌هاي عزاداري شايسته قدرداني است و اميدواريم اكنون كه ماه ربيع‌الاول، فرا رسيده در برگزاري جشن‌هاي اين ماه از جمله جشن ميلاد پيامبر مكرم اسلام، حضرت محمد (ص) نيز همچون برگزاري مراسم‌هاي عزاداري اهل بيت (ع) كوشا باشيم.

تلاش هیئت های مذهبی، بانیان روضه، تعزیه خوان ها، ارگانها و نهادها برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم عزاداری اهل بیت (ع) را نیز ارج می نهیم.
مردم شهرستان برخوار به طور قطع همانگونه كه در برگزاري مراسم‌هاي عزاداري منحصر‌ به‌فرد بوده اند و آيين‌هاي آنها براي مردم جذاب است، در برگزاري مراسم شادي اهل بيت(ع) نيز با نشاط حضور خواهند داشت و در سرور و شادي خاندان عصمت و طهارت شركت خواهند بود.