مراسم رونمایی از پنج دستاورد جدید و اختراع محسن معتمدی جوان موفق محسن آبادی با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ مراسم رونمایی از پنج دستاورد جدید و اختراع محسن معتمدی جوان موفق محسن آبادی با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه شهر دولت آباد، معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری، مسئولین ادارات و نهاد های دولتی شهرستان و اعضای شورای اسلامی محسن آباد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

پنج دستاورد و اختراع جدید شامل: دستگاه تصفیه آب کولرهای گازی به آب معدنی، آب قلیائی و آب مقطر که قابلیت تصفیه آب شهر، سیل و رودخانه را دارد است که این دستگاه را خانوارها می توانند در مسافرت ها همراه خود داشته باشند و آب های مختلف را جهت مصرف تصفیه نموده و مصرف نمایند، این دستگاه با جافندکی ماشین قابلیت کار دارد.( ۱۲ ولت)
لازم به ذکر است این دستگاه جهت مواقع بحران ( پدافند غیرعامل) کاربرد داشته و می تواند در مواقع سیل، زلزله و …  آب تصفیه شده را در اختیار مردم قرار دهد.
اختراع دیگر تجهیز باز کن انواع پیچ ها به خصوص پیچ های چرخ ماشین با قابلیت افزایش ۱۸ برابری انرژی ورودی است که این تجهیز جهت پنچر گیری ماشین برای خانم ها و افراد مسن کاربرد داشته و انرژی ورودی را هم می توان با دست وارد نمود و هم به وسیله پا( پدال).
لازم به ذکر است این تجهیز دارای وزن فوق العاده کم ( حدود دو کیلوگرم ) بوده و علاوه بر پنچر گیری قابلیت بالا و پایین بردن جک را هم دارد.
ساک چند منظوره، چادر پدافند غیر عامل و مسافرتی و سه چرخه تاشو سه وضعیت با قابلیت استفاده همزمان و ترکیبی ویلچر، کالسکه، سبد خرید، اسکوتر و سه چرخه سلامتی از دیگر اختراعات این جوان برخواری است.

انتهای پیام /