شهردار دستگرد از کاهش فاصله حرکت اتوبوسهای دستگرد – اصفهان از ۳۰ به ۲۰ دقیقه خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ سید محسن تجویدی شهردار شهر دستگرد اظهار داشت : با عنایت به مشکلات شهروندان گرانقدر شهر دستگرد برای عزیمت به اصفهان و فاصله زیاد حرکت اتوبوسها ، شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد اقداماتی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود در مرحله اول با پیگیری‌های جدی به عمل آمده دو دستگاه اتوبوس توسط شهرداری تامین و بازسازی شد و به منظور استفاده در خط دستگرد – اصفهان در اختیار سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان قرار گرفت.

در مرحله بعد با مشورت و همکاری سازمان حمل و نقل جمعی برنامه ریزی برای کاهش فاصله حرکت اتوبوسهای دستگرد به اصفهان و بالعکس صورت گرفت و مقرر شد شهرداری دستگرد با مصوبه شورای اسلامی شهر ماهانه مبلغ قابل توجهی را به عنوان یارانه حمل و نقل پرداخت نماید تا این موضوع محقق شده و رفاه بیشتری برای شهروندان ایجاد گردد.

تجویدی ادامه داد : طی هماهنگی‌های به عمل آمده مقرر گردید این طرح از پانزدهم آذرماه به مرحله اجرا درآمده و از این تاریخ فاصله حرکت اتوبوس ها از ۳۰ دقیقه به ۲۰ دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد.

وی در پایان از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مدیرعامل محترم سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان برخوار برای همکاری در اجرای این طرح قدردانی نمود.

انتهای پیام / روابط عمومی شهرداری دستگرد