برای سومین سال پیاپی در هفته بسیج مراسم تجلیل از قهرمانان بسیجی ورزش شهرستان برخوار برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ مراسم تجلیل از قهرمانان و جشن چهل سالگی بسیج شام جمعه 8آذر ماه به همت بسیج ورزشکاران شهرستان برخوار در سالن همایش های خوارزمی دانشگاه آزاد دولت آباد برگزار گردید.

در این مراسم باشکوه که به صورت کاملا حرفه ای و توسط نیروهای بومی شهرستان برنامه ریزی شده بود از 50 نفر ورزشکار بسیجی که توسط هیات اندیشه ورز بسیج ورزشکاران و نمایندگان هیات های ورزشی مدال آور در عرصه بین اللملی و کشوری انتخاب شده بودند تجلیل بعمل آمد.

این برنامه شامل آیتم های مختلفی از جمله حضور کمدین برنامه خندوانه و صدا و سیما استاد رضا احسانپور در برنامه-تکریم سه تن از خانواده های شهدای ورزشکار شهرستان توسط مادران قهرمان های ورزشی نسل جدید انقلاب -ساخت و طراحی کلیپ های ویژه چهل سالگی بسیج و معرفی قهرمانان ورزشی در قالبی زیبا-معرفی برترین هیات در زمینه ی جذب از نگاه بسیج ورزشکاران و معرفی 5 هیات برتر از نگاه اداره ی ورزش و جوانان شهرستان برخوار تهیه شده بود.

در این برنامه از همراهان بسیج ورزشکاران نیز تجلیل بعمل آمد و در پایان هیات کبدی به سرپرستی اصغر کمالی مقدم به عنوان برترن هیات از نگاه بسیج ورزشکاران شناخته شد و هیات های فوتبال، کاراته، ژیمناستیک، کبدی و هندبال به عنوان برترین هیات های ورزشی از نگاه اداره ورزش و جوانان شناخته شدند.

از دیگر آیتم های ویژه مراسم تکریم ماداران قهرمانان ورزشی به دست خود ورزشکاران با اهدای گلدان های گل بود که فضای زیبایی را به نمایش گذاشت و در پایان از فرمانده محترم سپاه شهرستان سرهنگ شفیعی،دکتر باقری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد و مهندس کرباسی مدیریت دفتر فنی مهندسی ولیعصر که حامی مادی و معنوی این برنامه بودند تقدیر شد.

انتهای پیام /