بسیج دانشجویی شهرستان برخوار به مناسبت 16آذر روز دانشجو بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ بسیج دانشجویی شهرستان برخوار به مناسبت 16آذر روز دانشجو بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

16آذرماه در تقویم افتخارات ایران اسلامی یادآور روزی است که فرزندان دانشجوی این خاک در مسیر ارزشمند دستیابی به استقلال، آزادی و سربلندی ایران به جهانیان فهماندند که می‌توان در برابر هر قدرتی ایستادگی کرد و به پیروزی رسید .                                                                                                                                            

16 آذر روز مقاومت تاریخی و روز دانشجو ،نماد روحیه ی خروشان جنبش دانشجویی و تجلی بصیرت و مظهر ایثار و استقلال و آزادی است.

خون‌هایی که در 16 آذر 1332 سنگ‌فرش سرسرای دانشکده فنی دانشگاه تهران شد، امتداد مظلومیت همه مستضعفان،     محرومان و ستم‌دیدگان در برابر مستکبران و طاغوت‌های تاریخ بود.                                            

16آذر برای همیشه یادآور حق‌طلبی مردمی است که با تأسی به سالار شهیدان، مرگ عزتمندانه را بر زندگی ذلیلانه ترجیح می‌دهد و در راه مبارزه با استکبار و دنیاپرستان از نثار خون پاک خویش دریغ ندارد.                    

بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان برخوار ضمن گرامیداشت روز دانشجو و ادای احترام به مقام همه شهدای عزیز به ویژه شهدای دانشجو اعلام می دارد در شرایط کنونی کشور که تمام تلاش دشمن معطوف به برهم زدن امنیت داخلی قرار گرفته مهمترین مساله هوشیار بودن مردم عزیز و پیروی از مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) خواهد بود که البته در حوادث اخیر مردم ایران اسلامی بصیرت و هوشیاری انقلابی خود را به خوبی در صحنه عمل نشان دادند و بر دولت مردان است که در شرایط سخت اقتصادی که طبقات مختلف ملت  تحت فشار و تنگناهای معیشتی قرار دارند واقعا در مسیر خدمت به این مردم گام بردارند و نسبت به مطالبات به حق آنها بی توجه نباشندو به وظایف و مسئولیت های قانونی خوددر این قبال عمل کنند .                                    

دفتر بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت برخوار

شنبه 16 آذرماه 1398