سخنگوی شورای شهر دولت آباد گفت: مهندس سخنوری از بدو حضور در منطقه صنعتی دولت آباد با حضور حداکثری در منطقه و برنامه ریزی های مدون باعث رشد چشمگیر ارائه خدمات و افزایش رضایتمندی صنعتگران شده است.

به گزارش چشم برخوار؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد گفت: محسن سخنوری مدیر منطقه صنعتی و معاون خدمات شهری شهرداری دولت آباد نمونه بارز یک مدیر جهادی است.

ناصر معینی افزود: از اقدامات بجا و شایسته حجتی شهردار دولت آباد دعوت از مدیران توانمند، دلسوز و با سابقه ای همچون مهندس محسن سخنوری برای خدمتگذاری در شهر دولت آباد به شمار می آید.

وی ادامه داد: مهندس سخنوری از بدو حضور در منطقه صنعتی دولت آباد با حضور حداکثری در منطقه و برنامه ریزی های مدون باعث رشد چشمگیر ارائه خدمات و افزایش رضایتمندی صنعتگران شده است.

معینی در ادامه برخی از اقدامات انجام شده را شامل: آسفالت بسیاری از معابر منطقه صنعتی، تلاش برای پیاده شدن پروژه انتقال پساب از تصفیه خانه به داخل شهر، شناسایی و آزاد سازی بسیاری از املاک واقع در مسیر خیابان جانبازان، اقدام به نصب صندلی در ورزشگاه رسالت و تجهیز مناسب این ورزشگاه و اصلاح تقاطع های بلوار امام خمینی در جهت افزایش ایمنی این مسیر و زیرسازی و آسفالت محور غربی خیابان امام خمینی و دهها اقدام دیگر برشمرد.

عضو شورای شهر دولت آباد خاطرنشان کرد: وی پس از مدتی با حفظ سمت به عنوان معاون خدمات شهری شهرداری دولت آباد منصوب شد که اتفاقا در این پست نیز با عزم جهادی دگرگونی فراوانی در این حوزه ایجاد کرده است.

معینی افزود: از اقدامات ارزنده وی طی حضور ۳ ماهه در این سمت می توان به اجرای طرح جهادی هر یکشنبه در یک محله برای مرتفع کردن اشکالات روی زمین مانده، اقدام به اصلاح پارک سید محمد، اقدام به اصلاح فضای سبز پارک معلم، اقدام به اصلاح فضای سبز بلوار طالقانی، ساماندهی مسیل ها و ایجاد پل های عبور و مرور، اقدام به اصلاح فضای بلوار طالقانی، دعوت از سرمایه گذار برای ارائه خدمات بیشتر و فعالیت های ارزنده در محلات سطح شهر

و دهها فعالیت دیگر اشاره کرد.

این مسئول از خصوصیات بارز وی را برخورد مناسب با مردم و کارگران و در عین حال قاطعیت، حضور در شهر از صبح زود تا پاسی از شب، جدیت در انجام امور، برنامه ریزی مناسب، بکارگیری بسیاری از نیروهای منفعل و تبدیل آنها به مهرهای کلیدی و اثرگذار و اعتماد به نیروی های جوان و با انگیزه و واگذاری مدیریت واحدهای مختلف به ایشان و…. برشمرد.

وی در ادامه از همکاری و پشتیبانی مجدانه و صمیمانه ی حجتی شهردار دولت آباد و دستور اکید به واحدهای مختلف بخصوص واحد مالی برای همکاری هرچه بیشتر با ایشان و ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم قدردانی کرد.

مدیر جهادی هیچ مانعی را به رسمیت نمی شناسد…

انتهای پیام /