راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مزین به نام سردار دلها شهیدحاج قاسم سلیمانی می باشد و مردم با تمثال این شهید به خیابان‌ها می‌آیند.

به گزارش چشم برخوار؛اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برخوار به ریاست فرماندار شهرستان عبدالله بنهری و با حضور مسئولین ادارات و نهادهای اجرایی و اعضای ستاد دهه مبارک فجر برگزار شد.

در این جلسه دکتر بنهری بر اهمیت هر چه باشکوه برگزار نمودن برنامه های ایام الله دهه فجر تاکید نموده و از کلیه دستگاههای اجرایی خواست با توجه به شرایط کنونی کشور و انتخابات در پیش رو تمام استعداد و نیروی خود را در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و برگزاری برنامه های دهه فجر بکار گیرند.
براساس ابلاغ حکمی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مرتضی داوری به عنوان مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برخوار در سال ۹۸ معرفی گردید.
با تشکیل ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ، مسئولین ۲۰ کارگروه تخصصی و ۶ ستاد فرعی شهرهای دستگرد ، خورزوق ، ،حبیب آباد ، کمشچه ، سین و شاپور آباد تعیین و معرفی شدند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مزین به نام سردار دلها شهیدحاج قاسم سلیمانی می باشد و مردم با تمثال این شهید به خیابان‌ها می‌آیند.
امسال در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی و نخستین سال از دهه پنجم انقلاب قرار داریم و شعار محوری دهه فجر امسال  «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» است.

در این جلسه مقرر شد ؛ کلیه ادارات ، نهادها ، بانکها ، موسسات دولتی و غیر دولتی ، دستگاههای اجرائی ، کانون های فرهنگی و هنری و تشکلهای دینی و مردمی در سطح شهرستان ، ضمن در نظر گرفتن تقارن ایام شهادت حضرت زهرا (سلام علیها)(فاطمیه) با ایام الله دهه فجر نسبت به آذین بندی تلفیقی و نصب پلاکارد سر درب مجموعه ها و ادارات و پیش بینی برنامه ها و اقدامات مناسب در هفته استقبال ( از مورخه ۵بهمن لغایت ۱۲ بهمن ماه ) اقدام کنند.

همچنین مقرر شد: با توجه تقارن ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه ، برنامه های جشن و عید انقلاب از ۱۶ بهمن لغایت ۲۲ بهمن برنامه ریزی گردد.

مقرر شد:ملاحظات تقویمی مدنظر کارگروههای اجرای دهه فجرانقلاب اسلامی قرار گیرد.
پنجم لغایت دوازدهم بهمن ماه ، هفته استقبال از فجر، دوازدهم بهمن ماه مراسم زنگ انقلاب فاطمی
چهاردهم بهمن ماه روز فناوری فضائی، هفدهم بهمن ماه روز ایمان ، جهاد و شهادت حضور در مراسم عطر افشانی مزار شهدا شهرستان، نوزدهم بهمن ماه مصادف با وفات حضرت ام البنین (سلام علیها)با موضوع زنان و مادران به ویژه مادران و همسران شهداء، نوزدهم بهمن ماه روز نیروی هوائی و بیست و دوم بهمن ماه حضور حماسی و باشکوه در راهپیمایی خواهد بود.

همچنين بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، عناوین ایام‌الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با شعار محوری «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» به شرح زیر اعلام گردید.
شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۲)
مناسبت: بازگشت پیروزمندانه حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه)
عنوان روز: ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام
یک‌شنبه ( ۱۳۹۸/۱۱/۱۳)
عنوان روز: تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامی
دوشنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۴)
مناسبت: روز فناوری فضایی
عنوان روز: جوان انقلابی، جهاد علمی، امیدآفرینی
سه‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۵)
عنوان روز: مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید
چهارشنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۶)
عنوان روز: سبک زندگی ایرانی- اسلامی، اعتلای منزلت زن، تحکیم خانواده
پنج‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۷)
مناسبت: روز خانواده
عنوان روز: معنویت، ایثار، شهادت
جمعه (۱۳۹۸/۱۱/۱۸)
عنوان روز: قرآن و عترت، وحدت اسلامی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
شنبه  (۱۳۹۸/۱۱/۱۹)
مناسبت: روز نیروی هوایی/ سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س)/ روز تکریم مادران و همسران شهدا
عنوان روز: امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسداری از انقلاب اسلامی
یک‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۰)
عنوان روز: مردم‌سالاری دینی، عدالت اجتماعی، مبارزه با فساد
دوشنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۱)
عنوان روز: جهاد، مقاومت، استکبارستیزی
سه‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۲)
مناسبت: پیروزی انقلاب اسلامی/چهلمین روز شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهید وی
عنوان روز: حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دلها

انتهای پیام /