سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، مهم ترین مساله و دغدغه امروز کشورا را مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن دانست.

به گزارش چشم برخوار؛به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد،محمد باقری در مراسم تقدیر از اولین بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد گفت: این مراسم مصادف با دهه فجر انقلاب اسلامی شده است. امروز دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود مبارک این انقلاب از لحاظ علمی بسیار درخشان و متمایز شده است. بعد از 40 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی، اکنون دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های علمی و پژوهشی صاحب جایگاه ویژه ای در میان دانشگاه های کشور شده و این مهم حاصل نمی شد مگر به برکت نظام جمهوری اسلامی و دیدگاهی که نسبت به علم وجود داشته است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با اشاره به عداوت دشمنان ادامه داد: دشمن از هر موضوع و از هر فرصتی استفاده می کند تا بتواند ضربه ای به انقلاب وارد کند و اکنون به شدت درحال القا و ایجاد روحیه یاس و نا امیدی در بین عموم برای کشور بویژه نسل جوان است. دشمن با عوامل نفوذی در صدد است تا کشور را به یک بن بست اقتصادی برساند و نظام را وادار به مذاکره مجدد با آمریکا کند.

وی با اشاره به تلاش دشمن و عوامل نفوذی در جهت القای امکان مذاکره اظهار کرد: در هنگام مذاکره باید بر سر داشته هایمان مذاکره کنیم. اولین داشته موشک و توانایی موشکی کشور است. قطعاً دشمن به دنبال خلع سلاح ایران است . در جریان حمله به پایگاه الاسد یک اتفاق بی نظیر افتاد و آن حمله به پایگاه آمریکا بود. دشمن و عوامل نفوذی به دنبال جلوگیری از این اتفاقات هستند. باید نسبت به این نکات نگاه ویژه ای داشت. باید این مسائل را بطور کامل بررسی کرد و به دانشجویان نیز انتقال داد.

باقری افزود: در چنین شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، دانشگاه آزاد اسلامی پیش قراول دانشگاه فن آور است.هدف دانشگاه آزاد اسلامی این است که با تمام ظرفیت خود از نظر علمی ،فرهنگی و دانشجویی و غیره بتواند در مقابل جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمن بایستد. ما همه به عنوان سرباز، به عنوان یک افسر کوچک این جنگ، باید نقش خود را ایفا کنیم. باید محکم بایستیم و از انفعال دوری کنیم. دغدغه دانشگاه آزاد اسلامی حل مسئله است ومسئله مهم امروز کشور، جنگ اقتصادی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با اشاره به اولین بازنشسته این واحد دانشگاهی اظهار کرد: آقای شهریار منجزی تلاش های بسیار زیادی برای دانشگاه انجام داده اند. صداقت، درستکاری، پشتکار و پاک دستی از خصوصیات بارز اخلاقی ایشان است. زحمات و توانایی های ایشان در حوزه مالی به ویژه به عنوان مدیر مالی دانشگاه ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در پایان این مراسم با اهدای لوح یاد بود و هدیه از شهریار منجزی به عنوان اولین کارمند بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی  واحد دولت آباد تجلیل شد.