مهندس حسن حجتی شهردار دولت آباد در پیامی ضمن تبیین ضرورت و تاکید بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امسال کارکنان شریف شهرداری دولت آباد به همراه خانواده هایشان حضوری پررنگ در جشن پیروزی انقلاب خواهند داشت.

به گزارش چشم برخوار؛ مهندس حسن حجتی شهردار دولت آباد در پیامی ضمن تبیین ضرورت و تاکید بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امسال کارکنان شریف شهرداری دولت آباد به همراه خانواده هایشان حضوری پررنگ در جشن پیروزی انقلاب خواهند داشت.
در متن این پیام آمده است:
ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور وحدت و همبستگی ملت بزرگ ایران در مقابل ظلم طاغوت دوران بوده و انقلاب اسلامی ایران انقلابی بر آمده از بطن مردم است.
مردم ایران در سال ۵۷ با تبعیت از امام خمینی (ره) مبارزات انقلاب را بر پایه حضور مردم و ترویج فرهنگ اسلامی بنیان نهاد و در نهایت با شکست طاغوت و استکبار، عظیم‌ترین انقلاب قرن را در دنیا به پیروزی رساندند.
بدون شک آنچه باعث جهانی شدن و طول عمر این انقلاب شده، تداوم حضور موثر مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در رویداد‌های مختلف بوده که همواره پشت سر ولایت فقیه حرکت کرده و می‌کنند و به یقین راهپیمایی امسال هم به جهت تشدید فشار‌ها و توطئه‌های دشمنان قسم خورده نظام، اهمیت مضاعف دارد.
اکنون که در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم ، اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب و بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و همچنین عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین سپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی و همرزمانش از مردم شریف و شهید پرور دولت آباد و خانواده بزرگ شهرداری دعوت میکنم با حضور پرشور و موثر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی، بار دیگر توطئه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کنند.»