رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به کارگیری طرح پویش در احیای رشته های کم مخاطب را در واحدهای دانشگاهی مفید دانست.

به گزارش چشم برخوار؛ پیام نجفی در جلسه شورای معاونین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان که به میزبانی واحد دولت آباد برگزار شد گفت: باید موضوع درآمدهای غیرشهریه ای را جدی گرفت. تلاش های خوبی از برخی واحدها در این راستا انجام شده است و امیدوارم بقیه واحدها نیز در این زمینه ورود جدی داشته باشند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: باید بر روی توزیع رشته ها دقت بیشتری صورت پذیرد. جذب دانشجو بر روی چند رشته متمرکز، باعث افت کیفیت آموزشی خواهد شد. با استفاده از طرح پویش و اطلاع رسانی در خصوص ارجاع دانشجویان به صنعت در این طرح، می توانیم رشته های کم مخاطب را احیا کنیم. وی در خصوص مباحث مهم آموزشی نظیر نحوه برگزاری کلاس ها با کیفیت بیشتر، برگزاری امتحانات و دیگر موضوعات نکاتی را بیان کرد.

محمد باقری نیز گفت: فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد بر 4 محور اساسی متمرکز شده است. ارتقاء کیفیت آموزشی، پژوهشی و فناوری، سما و آموزش های مهارتی و حوزه فرهنگی رویکردهای اصلی واحد دولت آباد هستند که با تلاش تمامی همکاران نتایج خوبی در این زمینه بدست آمده است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با اشاره به دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: با تمامی عداوت و دشمنی دشمنان قسم خورده به کوری چشم استکبار جهانی جمهوری اسلامی هر روز بالنده تر و پرقدرت تر به مسیر الهی خود ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: حضور انقلابی مردم در این عرصه و عرصه های دیگر مانند انتخابات به دشمنان نشان داده است که پیوند این مردم با انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل (ره) ناگسستنی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در این جلسه همچنین این دانشگاه به عنوان رتبه برتر نظارت و ارزیابی استان در امتحانات پایان ترم معرفی شد.