سپاه ناحیه برخوار پیرامون شرکت حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفندماه 1398 مجلس شورای اسلامی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش چشم برخوار؛سپاه ناحیه برخوار پیرامون شرکت حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفندماه 1398 مجلس شورای اسلامی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.

بسمه تعالی

مردم عزیز و انقلابی شهرستان برخوار حضور آگاهانه و پر شور شما در راهپیمایی با شکوه و بی نظیر 22 بهمن که ناشی از عمق بصیرت و موقعیت شناسی دقیق و برخواسته از ایمان عمیق به مسیر نورانی بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی و تداوم حمایت از مسیر نورانی شهدا و شهید عزیز سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود را متواضعا می ستاییم و سجده شکر به پیشگاه خداوند می گذاریم.

هم اکنون در دوم اسفند ماه اولین انتخابات در گام دوم انقلاب را به سرانجام خواهیم رساند و با توکل بر خداوند متعال و انتخابی آگاهانه و خداپسندانه به افرادی رای خواهیم داد که بر اساس بیانات مقام معظم رهبری مومن، شجاع، انقلابی، استکبارستیز و مردمی و خواستار عدالت باشد، حضور پرشور و حداکثری، انتخاب آگاهانه، تلاش خالصانه برای رضای پروردگار و سربلندی و شکوه ملت عزیز ایران اسلامی و خاری در چشم دشمنان این سرزمین عزیز اسلامی خواهد بود.

روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه برخوار