امام جمعه دولت آباد گفت: عاجزانه از تمامی مردم عزیز شهرستان برخوار می خواهم که در این ماه با عظمت رجب ضمن انجام اعمال مستحبی این ماه ، در نیمه های شب از خداوند متعال بخواهند که از گناهانمان بگذرد و این بلیه را از بشر خصوصاً محبّین اهل بیت علیهم السلام دور نماید در ضمن از جمله عواملی که باعث دور شدن بلا می شود صدقه دادن و قربانی کردن است که مورد تأکید روایات معصومین علیهم السلام می باشد .

به گزارش چشم برخوار؛

بسمه تعالی
درخواست امام جمعه دولت آباد از مردم شریف شهرستان

فَلَوْلَا إِذْ جَاءَهُمْ بَأْسُنَا تَضَرَّعُوا وَلَٰكِنْ قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ (سوره انعام آیه 43)
پس چرا هنگامی که ناگواریهای ما به آنان رسید توبه و زاری نکردند؟ آری حقیقت آن است که دلهای آنان سنگ و سخت شده و شیطان کارهایی را که می کردند برایشان زیبا جلوه داده است.
امسال ایام ماه رجب را طوری سپری می کنیم که متأسفانه یک ویروس منحوس زندگی مردم عزیز را فلج کرده و باعث از دست رفتن تعدادی از هموطنان شده است. متخصصین امور بهداشتی تأکید بر رعایت مسائل بهداشتی می کنند که بسیار به جا و مورد قبول است و بر همگان واجب است که به آن توصیه ها عمل کنند، ولی آنچه که عامل بازدارنده واقعی است این است که خاضعانه درِ خانه خدا برویم و با گریه و اشک از خدا بخواهیم که این بلای خانمان سوز از جامعه رخت بر بندد. خداوند تبارک و تعالی می فرماید: چرا وقتی ناگواریهای ما به آنان رسید توبه و زاری نکردند.
عاملی که قرآن بر می شمارد توبه و گریه و زاری است.
عاجزانه از تمامی مردم عزیز شهرستان برخوار می خواهم که در این ماه با عظمت رجب ضمن انجام اعمال مستحبی این ماه ، در نیمه های شب از خداوند متعال بخواهند که از گناهانمان بگذرد و این بلیه را از بشر خصوصاً محبّین اهل بیت علیهم السلام دور نماید در ضمن از جمله عواملی که باعث دور شدن بلا می شود صدقه دادن و قربانی کردن است که مورد تأکید روایات معصومین علیهم السلام می باشد .
امید است خداوند متعال به حق امام زمان ارواحنا فداه تمامی گرفتاریهای محبّین اهل بیت علیهم السلام خصوصا این بیماری را برطرف کند و مردم در کمال آسایش و آرامش زندگی خوبی داشته باشند .