رسانه ها می توانند با نشر روزانه مطالب آموزشی پیشگیری از کرونا، جان انسان ها را از خطر این ویروس نجات بدهند.

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار در جلسه مدیران کانال ها و سایت های خبری شهرستان برخوار در خصوص مقابله با ویروس کرونا پس از عرض تبریک سال نو و اعیاد پیش رو گفت: نمازهای جماعت و جمعه، درب اماکن عمومی و مذهبی و… بخاطر پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس کرونا و سلامتی مردم لغو و بسته شد.
وی افزود: وضعیت استان اصفهان در شیوع ویروس کرونا اصلا خوب نیست و رتبه های نخستین را داریم و این می طلبد تا مردم به هشدار های وزارت بهداشت با جدیت عمل کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: مردم فکر نکنند مرگ از همسایه است؛ ویروس کرونا را همگی باید جدی بگیریم.
او عنوان کرد: رسانه ها می توانند با نشر روزانه مطالب آموزشی پیشگیری از کرونا، جان انسان ها را از خطر این ویروس نجات بدهند؛ همانگونه که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نوروزی خود تاکید ویژه ای بر فضای مجازی داشتند.
شفیعی اظهار داشت: برخی از مردم هنوز ویروس کرونا و خطر آن را باور ندارد و جدی نمی گیرند که این می طلبد تا رسانه ها نقش خود را ایفا کنند؛ نقش رسانه ها امروز و در این زمان نقش بسیار مهم و اساسی دارد.
وی گفت: اگر مردم ویروس کرونا را جدی نگیرند و زنجیره شیوع آن قطع نشود، قطعا نمی توانیم از این مرحله سخت عبور کنیم اما اگر قطع شود خواهیم توانست.
سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار افزود: در این شرایط بحرانی باید به خداوند پناه آورد و با دعاها و ادعیه ها روح خود را تسکین بخشید و از خداوند بخواهیم تا شر این ویروس را از جامعه ما بیرون براند.