فرماندار شهرستان برخواردر در خصوص اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی عنوان نمود این طرح  فعلا تا بیستم فروردین ماه برقرار می‌باشد.

به گزارش چشم برخوار؛عبداله بنهری فرماندار برخوار افزود در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه کلیه تفرجگاه ها بوستان ها و پارک ها آرامستانها و اماکن عمومی که محل احتمالی تجمع می باشد تعطیل خواهد بود. همچنین وی افزود امسال با توجه به شرایط موجود سیزده بدر نخواهیم داشت و در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین کلیه ترددها برون‌شهری و درون‌شهری ممنوع می باشد.

فرماندار شهرستان برخوارادامه داد پرسنل  کارخانجات و واحدها که در شرایط اضطراری در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین نیازمند تردد می باشند می توانند درخواست خود را توسط مدیران کارخانجات به اداره مربوطه تقدیم و در حداقل زمان کارت تردد توسط فرمانداری برای آن‌ها صادر گردد.

بنهری در پایان ضمن تقدیر از جهادگران عرصه سلامت با اشاره به اینکه بهترین راه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ماندن در منزل و عدم تردد غیر ضروری در این ایام می باشد عنوان نمود: علی رغم اینکه ما توصیه نمیکنیم اما تردد در ایام اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط افراد ساکن و بومی  با پلاک شهرستان به جز روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین بلامانع می باشد