به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده سپاه ناحیه برخوار به مناسبت رحلت امام جمعه شهر کمشچه پیام تسلیتی صادر نمود. انالله وانا الیه راجعون رحلت عالم وارسته مرحوم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج شیخ مسعود رزمجو امام جمعه شهر کمشچه را به مردم مومن آن خطه و حوزه علمیه و علمای […]

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده سپاه ناحیه برخوار به مناسبت رحلت امام جمعه شهر کمشچه پیام تسلیتی صادر نمود.

انالله وانا الیه راجعون

رحلت عالم وارسته مرحوم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج شیخ مسعود رزمجو امام جمعه شهر کمشچه را به مردم مومن آن خطه و حوزه علمیه و علمای اعلام و ارادتمندان آن مرحوم و بالاخص به خاندان و آقازادگان مکرم ایشان تسلیت گفته و صبر جزیل را از خداوند منان مسئلت داریم بی شک آن عالم بزرگوار یکی از مریدان وفادار به ولایت ائمه اطهار و حضرت بقیه الله العظم ارواحنا فدا بوده و در طول عمر با برکت خود خدمات شایسته ای را به جامعه اسلامی عرضه نموده است. آن بزرگوار در طی چند ماه منصوب به امام جمعه شهر کمشچه در پی نزدیک کردن دلها و تجمیع نظرات مختلف عموم مردم حول محور ولایت فقیه زحمات زیادی را متحمل شد. عمر با برکت این عالم بزرگوار یکسره در راه علم و کسب و نشر معارف اسلامی و نیز مجاهدت سیاسی و اجتماعی و حضور فعال در منصب امامت جمعه معروف گردید. همچنانکه سلوک فردی ایشان نمونه ی چشم نوازی از پارسائی و پرهیزکاری و بی اعتنایی به جاذبه های مادی را مجسم ساخته است. رحمت خدا بر این روحانی انقلابی و صادق و مجاهد باد. از خداوند متعال مغفرت و رضوان الهی را برای ایشان مسالت داریم.

سرهنگ پاسدار محمد شفیعی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار