سرهنگ نعمت خلیلی بعنوان فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار معرفی و از تلاش ها و اقدامات سرهنگ غلامرضا براتی تجلیل شد.

به گزارش چشم برخوار؛ اولین جلسه شورای اداری سال ۹۹ شهرستان با حضور سردار میرحیدری فرماندهی محترم انتظامی استان، ائمه محترم جمعه شهرستان، رئیس محترم دادگستری، فرماندهان محترم نظامی و انتظامی، دادستان و جمعی از مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی به ریاست عبداله بنهری فرماندار شهرستان در سالن ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان در خصوص برخی از مسائل شهرستان از جمله پساب، استقرار سایت اداری شهرستان، رعایت اصل صرفه جویی مصرف انرژی در ادارات و اختصاص روزهای دوشنبه هر هفته کلیه مدیران به ملاقات عمومی در جهت تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی مردم شریف شهرستان مطالبی را عنوان نمودند.

در ادامه سرهنگ براتی فرماندهی انتظامی شهرستان با توجه به مراسم تکریم خود در خصوص اهمیت اقتدار و اقامات نیروی پرتلاش انتظامی شهرستان و اقدامات وی در مدت تصدی فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار مطالب را ارائه نمودند.

همچنین سردار میرحیدری فرماندهی محترم انتظامی استان در سخنانی به شرایط حساس انقلاب اسلامی در برهه کنونی کشور پرداخت و گفت: با توجه به اینکه در این چند سال گذشته، انقلاب اسلامی مانع از محقق شدن اهداف استکبار جهانی در خاورمیانه شده و امروز دشمنان با تحریم های ناجوانمردانه خود در جنگ اقتصادی و فرهنگی بدنبال ایجاد فاصله میان مردم و حاکمیت هستند، اما باید خدا را شاکر باشیم زیرا مردم که صاحب این انقلاب هستند پای کار انقلاب، و در برخی از مواقع جلوتر از مسئولین نیز پیشروبوده اند.

وی در ادامه افزود: وظیفه ما مسئولین است که در این شرایط سخت اقتصادی با تمام توان و تفکر بسیجی و جهادی به دنبال رفع مشکلات مردم باشیم.

در ادامه این جلسه سرهنگ نعمت خلیلی بعنوان فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار معرفی و از تلاش ها و اقدامات سرهنگ غلامرضا براتی تجلیل شد.

گفتنی است: در این جلسه ضمن سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمود آبادی امام جمعه محترم مرکز شهرستان در تکریم از اقدامات جناب سرهنگ براتی فرماندهی انتظامی شهرستان، دکتر حاجیان نیز در خصوص عملکرد خود در مدت تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان به ارائه گزارش پرداخت و در ادامه از وی تجلیل به عمل آمده و دکتر کمالی به عنوان مدیریت جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان معرفی شد.همچنین احتشام زاده شهردار خورزوق نیز دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخت.