جانشین انتظامی شهرستان برخوار از دستگیری سارق مامور نما کمتر از 24 ساعت پس از سرقت خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ حجت فرهادی با اشاره به دستگیری سارق مامور نما کمتر از 24 ساعت پس از سرقت، گفت: پس از شکایت خانمی مبنی بر سرقت طلاهایش توسط فردی که خود را مامور یکی از ادارات معرفی کرده بود ، کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد سارق درب منزل این خانم مراجعه و با معرفی خود به عنوان مامور یکی از ادارت او را فریب داده و پس از اینکه درب منزل باز می شود بلافاصله با تهدید سلاح سرد طلاهای او را سرقت می کند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان نیز پس از انجام تحقیقات و کارهای تخصصی موفق شدند در کمتر از 24 ساعت این سارق مامورنما را که در استخدام هیچ اداره ای نبود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ فرهادی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه متهم طلاهای سرقت شده از شاکی که شامل 6 حلقه النگو، 2 گردنبند و یک انگشتر بود کشف و تحویل مالباخته شد.

جانشین انتظامی شهرستان برخوار در پایان از تمامی شهروندان خواست، در صورت مراجعه ماموران نیروی انتظامی یا سایر ادارات، از آن ها برگ ماموريت و كارت شناسايي بخواهند و در صورت مشاهده موارد مشکوک ضمن امتناع از باز کردن درب منزل در اسرع وقت با سامانه 110 تماس و موضوع را اعلام کنند.

انتهای پیام/