رسانه‌های خبری ضمن فرهنگ سازی و ارائه هشدارهای لازم در ماه محرم نیز به مردم و عزاداران هشدارهای لازم را بدهند.

به گزارش چشم برخوار؛بنهری فرماندار شهرستان برخوار در نشست خبری شهرداری سین گفت:موضوع اطلاع‌رسانی در جامعه ما جایگاه خاصی دارد .

واقعه عاشورا هزار و چهارصد سال پیش در کربلای عراق رخ داد و یزید و یزیدیان تلاش کردند این حادثه را از بین ببرند به طوری که هیچ اثری از آن باقی نگذارند ولی خبرنگاری حضرت زینب سلام الله علیها این حادثه و این اتفاق بزرگ را به جامعه ما انتقال داد و برای همیشه آن را ماندگار و جهانی ساخت.
وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش خبرنگاران شهرستان برخوار گفت: هم اکنون دچار تحریم هستیم و مشکلات زیادی برای جامعه ما ایجاد شده است ولی از طرفی نباید حقایق را کتمان کرد و از طرفی دیگر چون مورد هجمه دشمن هستیم نباید اخبار ما آب به آسیاب دشمن بریزد.
بن هری گفت: رسالت خبرنگاری امروز بسیار حساس می‌باشد و باید مراقب محتواهای تولیدشده بود.
بنهری در ادامه از فعالیت های بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بسیار تشکر کرد و گفت: در چند ماه گذشته بیش از ۱۴۰۰ بسته غذایی و معیشتی بین نیازمندان شهرستان توزیع شد و مرحله های بعدی نیز در ماه محرم و صفر توضیح خواهد شد.
وی ضمن اشاره به اینکه آمارها نشان می دهد روزانه ۲۰۰ نفر به دام کرونا می افتند و جانشان را از دست می دهند،
تاکید کرد:رسانه‌های خبری ضمن فرهنگ سازی و ارائه هشدارهای لازم در ماه محرم نیز به مردم و عزاداران هشدارهای لازم را بدهند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی مراسمات و برنامه‌های عزاداری خود را برگزار کنند.