معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد از راه اندازی دفتر مركز مديريت مهارت آموزي و مشاوره شغلي در واحد دولت آباد خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، زهرا حیدران با اعلام این خبر گفت: طی تفاهم نامه ای كه میان دانشگاه آزاد اسلامي واحد دولت آباد با سازمان فني و حرفه ايي استان اصفهان منعقد گردید، مقرر شد كه در اين واحد دانشگاهي دفتر مركز مديريت مهارت آموزي و مشاوره شغلي ايجاد گردد تا ارتباط دانشجويان با صنعت بيشتر شود.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد افزود:  بر اساس این تفاهم نامه، واحد دولت آباد دوره هاي كوتاه مدت تخصصي خود را با سازمان فني و حرفه ايي برگزار می نماید و گواهينامه هاي مشترك با این سازمان صادر می گردد كه اين امر در بحث كسب درآمد هاي غير شهريه ايي مي تواند سهم بسزايي داشته باشد. از طرفی این امر می تواند باعث توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان در واحدها در راستای برآوردن نیاز کشور به منابع انسانی کارامد، فراهم سازی بسترهای  اشتغال برای دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی گردد

وی افزود: استفاده هردو طرف از تجهيزات كارگاهي و آزمايشگاهي يكديگر و استفاده از ظرفیت های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریتها از دیگر مفاد این تفاهم نامه است كه اين امر در پيشبرد طرح هاي پژوهشي مي تواند مثمر ثمر باشد  و نيز دانشجويان در قالب كارآموزي به سازمان فني و حرفه ايي معرفي شوند.

به گزارش روابط عمومی، مجوز اخذ مركز مهارت آموزي و مشاوره شغلي  با حضور رياست فني و حرفه ايي شهرستان برخوار به سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، محمد باقری تحویل گردید.