فرمانده سپاه برخوار:در سه مرحله کمک مومنانه تا کنون سیزده هزار و چهارصد سبد غذایی بصورت نقدی و غیر نقدی شامل سبد غذایی ، کارت هدیه ، بن خرید ، لوازم التحریر و … در قالب قرارگاه کمک مومنانه توزیع گردیده است.

به گزارش چشم برخوار؛فرمانده سپاه برخوار در حاشیه اولین یادواره شهدای سلامت استان اصفهان گفت: این افتخار نصیب مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان برخوار گردید تا میزبان اولین یادواره شهدای مدافع سلامت باشیم ، شهدایی که مانند شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در مقابل ویروس منحوس ایستادگی و جانفشانی کردند تا مردم در سلامت و تندرستی بسر برند.

شفیعی در ادامه به همزمانی سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و گفت: در این مرحله هزار سبد غذایی و بسته لوازم التحریر و هزار و دویست بن خرید با هدف کمک به نیازمندان توزیع گردید که این مراسم با حضور سردار فرمانده محترم سپاه استان اصفهان و مسوولین شهرستان برگزار و در پایان از خانواده های شهدای مدافع سلامت تجلیل بعمل آمد وبصورت زنده از شبکه استانی صدا و سیما پخش گردید

. همچنین ایشان اظهار داشت در سه مرحله کمک مومنانه تا کنون سیزده هزار و چهارصد سبد غذایی بصورت نقدی و غیر نقدی شامل سبد غذایی ، کارت هدیه ، بن خرید ، لوازم التحریر و … در قالب قرارگاه کمک مومنانه توزیع گردیده است.