فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

به گزارش چشم برخوار؛پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس را به خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ، پیشکسوتان جهاد و شهادت ، رزمندگان ، بسیجیان ، مردم ولایتمدار و شهید پرور و نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان برخوار تبریک عرض می کنم .

امسال در حالی وارد هفته دفاع مقدس می شویم که استکبار جهانی فعال کردن مکانیسم ماشه در سازمان ملل و بازگرداندن تحریم ها را پیگیری می‌کند.

.البته مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) بارها تذکر داده بودند که تجربه نشان داده که به آمریکایی‌ها نمیتوان اعتماد کرد و امروز هم یکبار دیگر صحت گفتار امام امت مشخص گردید.

.اما سردار بزرگ اسلام ، فرمانده کل سپاه با بیانی قاطع ، روشن و دندان شکن فرمود : که اگر آمریکایی‌ها بخواهند غلطی بکنند کرک و پرشان را می ریزیم .

مردم بزرگوار ، اگرابلیس صفتی مثل ترامپ این شیطنت ها را می کند تعجب نکنید چرا که جنگ ما جنگ ایدئولوژیک است جنگ اسلام و کفر است و سابقه آن به قرآن کریم بر می‌گردد که می فرماید :« لن ترضی عنک الیهود و لا النصری حتی تتبع ملتهم » یهود و نصاری هرگز از تو راضی نمی شوند تا آنکه از آیینشان پیروی کنید و در ادامه می فرماید : اگر از خواسته های نابجای آنان پیروی کنی ، از سوی خدا هیچ یاوری برای تو نخواهد بود .

ما به آمریکایی‌ها و بویژه ترامپ توصیه می کنیم بروید تاریخ هشت سال دفاع مقدس ، هشت سال ایستادگی و مقاومت در مقابل تمام بلوک شرق و غرب با دستان خالی اما با اراده آهنین را مطالعه کنید .

بروید تاریخ مامورهای خدا در صحرای طبس و امدادهای الهی در کودتای نوژه را مطالعه کنید . فرجام دست پرودهایتان و مزدوران ملعونتان که ۱۷۰۰۰ نفر از مردم بیگناه را ترور کردند و امروز لاشخور شمایند و سر در آخرتان دارند را ببینید و عبرت بگیرید .

ما هنوز سالگرد سردار بزرگوار مان را نگرفته ایم و خون در دل داریم که فرمود : ما ملت امام حسینیم و البته راه امام حسین علیه السلام هیهات من الذله بود . راه امام را سد کردند ، آب را تحریم کردند ، اهل و عیالش را به اسیری بردند ولی مکتب امام ، مکتب ایستادگی و مقاومت در مقابل ظلم و استکبار بود . امروز مکتب ما مکتب امام حسین علیه‌السلام است ، مکتب حضرت زینب سلام الله علیه است .

مکتب عاشورا است لذا به شما گرگ صفتان تاریخ و یزیدیان امروز می گوییم برای مردم ما خط و نشان نکشید وگرنه فرزندان همین ملت خلیج فارس را گورستان سربازهایتان خواهند کرد . والسلام علیکم