سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار گفت: همزمان با هفته دولت سه زمین چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان در برخوار به بهره برداری رسید.

به گزارش چشم برخوار؛ علیرضا ربیع اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت، سه زمین چمن مصنوعی در شهر های شاپورآباد، سین و خورزوق به بهره برداری رسید.

وی افزود: زمین چمن شهر شاپورآباد با مساحت یک هزار و 200 متر مربع با مشارکت اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و شهرداری شاپورآباد انجام شد که اعتباری بالغ بر ۳۹۰ میلیون تومان را صرف کرده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار تشریح کرد: ۲۸۰ میلیون تومان از این اعتبار توسط اداره ورزش و جونان تامین شده و ۱۱۰ میلیون تومان دیگر توسط شهرداری شاپورآباد تامین شده است.

ربیع با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی شهر سین هم با مساحت یک هزار و 200 متر مربع به بهره برداری رسید، گفت: اعتیار صرف شده برای این پروژه ۵۵۰ میلیون تومان بوده که ۳۵۰ میلیون تومان آن توسط اداره ورزش و جوانان استان و ۲۰۰ میلیون دیگر هم توسط شهرداری سین تامین شده است.

وی همچنین افزود: زمین چمن مصنوعی شهر خورزوق هم به مساحت یک هزار و 200 متر مربع است که جمعا اعتباری بالغ بر ۴۲۰ میلیون تومان را صرف کرده که ۲۸۰ میلیون تومان آن از اداره ورزش و جوانان استان و ۱۲۲ میلیون دیگر توسط شهرداری خورزوق تامین شده است.

انتهای پیام/