فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: استکبار جهانی صدام را برای حمله به ایران با هدف سرنگونی انقلاب روی کار آورد.

به گزارش چشم برخوار؛ سردار مجتبی فدا  با بیان اینکه استکبار جهانی عامل اصلی تحریک صدام برای حمله به ایران بود، گفت: هدف صدام از حمله به ایران و تحریک آنها، نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود و به کوری چشمشان اکنون در دهه چهلم این انقلاب و نظام قرار داریم.

وی افزود: ما برای حفظ آب، خاک، میهن، ناموس، اسلام، انقلاب دفاع کردیم و آغاز کننده جنگ نبودیم و بر این اساس از آن به عنوان دفاع مقدس نام می‌بریم.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به علت نامگذاری دفاع مقدس، افزود: در راستای همین دفاع از آب و خاک و… ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم و این تعداد کمی نیست و این هم دلیل دیگری می‌تواند باشد که آن‌ را دفاع مقدس بنامیم.

سردار فدا با بیان اینکه باید به جوان‌ها میدان داده شود، افزود: نیازمند توجه و پشتیبانی جوان‌ها هستیم تا بتوانند همانند جوانانی که در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی کرند، در زمان حال هم شاهد حماسه آفرینی‌های جوانان باشیم.

انتهای پیام/